Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Willowdean, které její matka neřekne jinak než knedlíček, je oplácaná dcera bývalé královny krásy. Ze vzdoru se přihlásí do matčiny soutěže o nejkrásnější teenagerku. Způsobí tím rozruch a revoluci v oblasti podobných klání, obzvláště poté, co se jejím příkladem začnou řídit i další dívky. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (53)

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Pohádka pro vyžraný stodoly, tedy pardon, pro jemně objemnější holčiny, která se je tu bude snažit přesvědčit, že i přestože jsi velká, tlustá a hnusná, tak i přesto můžeš vyhrát soutěž krásy a najít si vysportovaného fešáka. Myslím, že k tomu už nemusím nic dodávat, aby divák pochopil, že Star Wars je oproti tomu, co se sci-fi vyznění týče, hadr. Možná tedy, že daná sorta dívek a žen se nechá tímto snímkem obalamutit, či dokonce inspirovat, místo toho bych ale spíš doporučil se nenechat dále konejšit takovýmito bláboly, radši bych vyhodil do koše chipsy a čokoládu, co se právě chystáte pozřít a šel bych si ven oběhnout pár bloků. Tolik asi k zápletce, která krom této nesoudné myšlenky nabízí ještě emočně vypjatý vztah mezi matkou a dcerou, které si k sobě snaží najít cestu, což se jim samozřejmě též povede, každopádně nefunkční a nepřesvědčivé je to úplně stejně, jako ty kecy o tom, kterak King Kong v dívčím těle ke štěstí přišel. Co tento film ale naštěstí zachraňuje, je poměrně svižný spád a sympatické obsazení, kde jsem sice úplně nepochopil, proč se zrovna tohoto projektu zúčastnila Jennifer Aniston, ale budiž, postavy a jejich představitelky jsou fajn, takže proč ne. Humor se tu jinak ale příliš nevyskytuje, respektive vůbec, s nějakou tvůrčí stylovostí, nápaditostí, či atmosférou se tu divák pak také nemá šanci potkat, takže můj celkový dojem z této podívané bych hodnotil jako nesoudnou pohádku, která se dá ovšem přežít, neboť to není prostě zpracované zas až tak vyloženě trapně, či nesnesitelně. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"Dumplin´" ma nakoniec viac než príjemne prekvapilo. Začalo to ako okey film plný klasických momentiek a všetkých klišé a šablón. A popravde ten film aj je predvídateľne spracovaný a točíme sa okolo klasických momentiek, ktoré sme videli miliónkrát. No na druhú stranu mám pocit, že má skvelých hercov v hlavných rolách a dobré postavy vo vedľajších rolách, ktoré to pre mňa celé dvíhajú. Nevadia mi klišé, ak to dokážu pretlačiť postavy a spraví sa z toho tým pádom oveľa príjemnejší film, než som čakal. Danielle Macdonald je skvelou hlavnou hrdinkou. Má svoje plusy, má svoje mínusy a potrebuje niektoré veci pochopiť. A hlavne sa vnútorne zmieriť s dvoma vecami. Smrťou jej milovanej tety Lucy a sama so sebou. A nakoľko som sám tučný, dokážem jej veľmi dobre porozumieť a vidieť jej problémy ako skutočné. Nie sú to len veci, ktoré sa dajú vnímať ako klišé. Je potrebné sa vedieť vyrovnať sám so sebou. A prijať sa. Inak nebudeme schopní byť nikdy skutočne šťastní. Vedľajšie postavy Millie a Hannah sú vynikajúce. Prinášajú skvelú komédiu a s Millie prichádza aj veľká dávka srdca. A keď bude mať na konci svoju momentku, prišla mi veľmi zaslúžená. Jennifer Aniston je tu v trošku menej sympatickej role, no pravda je taká, že jej len trvá veľmi dlho, kým niektoré veci pochopí. A keď si ich uvedomí, je to skutočne silná momentka, ktorá funguje. Film však degraduje fakt, že mu chýba trošku väčšej originality. Tentokrát je to dobre zabalené klišé. Ale stále je to klišé. Ale ak mám byť úprimný, tak sa na to oveľa lepšie pozerá, než na tie, ktoré sa ani nevedeli poriadne zabaliť. Takže si myslím, že film môžem odporúčať všetkým, ktorí majú radi tento typ filmov. Je to príjemné, je to milé a má to srdce. A to sa počíta. Hodnotenie: B+ ()

Reklama

terunka003 

všechny recenze uživatele

Líbivé, protivné, tlusté, zoufalé, marné. Mám ráda filmy s partou outsiderů, divnolidí, kteří se spojí a vytvoří super kamarádskou partu, která zvítězí nad útrapami světa. Tady to trošku pokulhávalo. Sice kluci z travesty klubu byli naprosto skvělý, ale i tak nezachránili náturu hlavní představitelky. Byla mi protivná, a to i svojí postavou, jasný, chtělo se poukázat na to jak i tlustá může být v soutěži miss, ale ona byla přímo odpudivá, Postava Millie mi přišla vážně mnohem víc sympatická. Jennifer dobrý. ..co chcete, kina zavřený, v bedně nic nedávaj.. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Metráček na americký způsob. Samozřejmě náležitě šablonovitý, klišovitý a předvídatelný. Filmu jsem to odpustila. Jenifer Aniston se nám pomalu přehrála do rolí maminek. Njn, nikdo z nás nemládne. Když už se ale tenhle příběh točil kolem písniček Dolly Parton, tak se tam měla třeba jen na malou chvíli objevit, ()

siloalampa odpad!

všechny recenze uživatele

Podporovať tučnotu a transvestitov dokázali prví Američania aj preto, že tam najviac obéznych a nesprávne orientovaných sprvu žilo. (aj to sú volebné hlasy) Dnes ich je podstatne viac po celom svete. Osobne proti nim nič nemám. Nik so zdravým rozumom však nebude vyvracať, že obe abnormality sú diagnóza. Tvorcovia na to asi nejak pozabudli a zvolili akýsi falošne nesprávny typ terapie, ktorý nemôže fungovať ani v rozprávkach. Okrem iného, ani film ako taký za nič nestál, ale ak budeme tolerovať podobné druhy námetov, svet je čoskoro v riti. (asi už je aj bez toho) ()

Galerie (7)

Zajímavosti (6)

Reklama

Reklama