Epizody(11)
-
Gelobtes Land (S30E01)
-
Jugendwahn (S30E02)
-
Bis unter die Haut (S30E03)
-
Bei Klingelzeichen Mord (S30E04)
-
Zerstörte Träume (S30E05)
-
Seestück mit Mädchen (S30E06)
-
Die Frau des Fleischers (S30E07)
-
Kurschatten (S30E08)
-
Fluch der guten Tat (S30E09)
-
Angst (S30E10)
-
Fliegender Holländer (S30E11)
Hrají
Alexa Maria Surholt
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Klaus-Jürgen Steinmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Tom Mikulla
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Jaecki Schwarz
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Andrea Jonasson
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Wolfgang Winkler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Strašidla pod čertovým kolem (1979) (seriál)
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dorit Gäbler
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Alexandra Schalaudek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marie Gruber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Julia Thurnau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marita Böhme
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Aglaia Szyszkowitz
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Joana Adu-Gyamfi
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Michaela May
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Andreas Patton
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kafka (2024) (seriál)
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Tayfun Bademsoy
Turecko
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Max Tidof
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Natalie Spinell
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Lulu Bail
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Heikko Deutschmann
Rakousko
Nejlepší seriály:
1864 (2014) (seriál)
Kolo času (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)