Režie:
Eoin Moore, Thorsten Näter, Karola Hattop, Christine Hartmann, Ed Herzog, Stephan Wagner (více)Hrají:
Bernd Stegemann, Uwe Steimle, Stephan Szász, Walter Hötte, Heiko Pinkowski, Felix Eitner, Rainer Winkelvoss, Katharina Heyer, Margarita Breitkreiz, Wolfgang S. Zechmayer, Christoph Bernhard (více)Epizody(9)
-
Schweineleben (S38E01)
-
Fehlschuss (S38E02)
-
Der Tod und das Mädchen (S38E03)
-
Die armen Kinder von Schwerin (S38E04)
-
Tod im Atelier (S38E05)
-
Alles Lüge (S38E06)
-
Endspiel (S38E07)
-
Klick gemacht (S38E08)
-
Falscher Vater (S38E09)
Hrají
Alexander Pensel
Nejlepší seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Sunnyi Melles
Lucembursko
Nejlepší seriály:
Becoming Karl Lagerfeld (2024) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál) - herec, a.z.
The Team (2015) (seriál)
Karoline Teska
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Sabin Tambrea
Rumunsko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Nina Gummich
Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Hubert Mulzer
Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Gunda Ebert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Odine Johne
Nejlepší seriály:
Berlínská mise (2016) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Bernd Michael Lade
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Lutz Blochberger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Arianne Borbach
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
Paraschiva Dragus
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Joel Eisenblätter
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Hermann Beyer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Tom Jahn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Jean Denis Römer
Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Uwe Preuss
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Joram Voelklein
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Lars Eidinger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Fritzi Haberlandt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)