Reklama

Reklama

Recenze (12)

kklepkaa 

všechny recenze uživatele

Původní Čarodějky jsou i po letech koukatelné. Bohužel tyhle šly s kvalitou dost dolů. Sestry jsou nesympatické a už vůbec nemluvim o tom, že dvě jsou hyspánky a jedna černoška. Všechny jsou sice dospělé, ale moc se tak nechovají. Světlonoš taky nic moc. A určitě nikoho nepřekvapí, že jedna ze sester je lesbička. Takže všechny hollywoodské kvóty jsou splněny ale na úkor kvality. ()

jhr odpad!

všechny recenze uživatele

No tak jsem se ze zvědavosti podíval na pilot a trpěl jsem u toho kompletně celou dobu a mohu říct, že nic horšího jsem neviděl minimálně od pilotu nové verze MacGyvera. Jediný kdo z obsazení stojí vůbec za zmínku je Rupert Evans jako Harry. Na něm je vidět, že je to dobrý herec (kdo sleduje The Man in the High Castle tak ví, o čem mluvím) a proto nechápu, proč ztrácí čas v seriálu kde je nucen hrát opravdu špatně napsanou postavu. Všechny ženské hrdinky jsou naprosto příšerné! Nechápu, kdo je vybíral ale buď je to idiot, nebo vůbec nepoznal, že neumí hrát, jsou od pohledu hnusné a nesympatické a k tomu všemu jim ani trochu nepomáhá debilní scénář, který vykrádá původní Čarodějky a bere si z nich jen pár detailů jako schopnosti sester, knihu stínů, světlonoše a míchá Prue a Paige do jedné postavy (dobře ta je z nich asi nejvíce snesitelná) což se mi ani trochu nelíbí. Nejhorší je ovšem nová Piper tedy Mel, na kterou se doslova nedá dívat. Děj je plný nesmyslného psedofeminismu a politické korektnosti a dělá z toho liberální agitku (všude samé sexuální a etnické menšiny a násilná diverzita, která vůbec nefunguje a je jen otravná) a ještě k tomu neskutečně hloupou a protivnou. Celá epizoda nemá žádnou atmosféru a děj je tak jednoduchý a přesto nesmyslný, že přemýšlet nad ním nemá ani cenu. Původním Čarodějkám to nesahá ani po paty, protože je to ošklivě natočené, špatně napsané a hrozně obsazené (až na Harryho) a triky taky nestojí za nic. Pevně doufám, že na tento omyl se brzy a hlavně rychle zapomene. Další díly už vidět nepotřebuji, protože toto bude už jen horší. ()

Reklama

Sell odpad!

všechny recenze uživatele

Pôvodný seriál patrí medzi moje obľúbené seriály z detstva. A keď vyšla informácia že spravia reboot tak som sa na jednu stranu potešila, ale aj zhrozila. A právom. Toto bolo naozaj zlé, veľmi zlé. Nemám problém s postavami, ani výberom herečiek, to je v pohode. Ale ten scenár a spracovanie, WTF momentov nad ktorými som nechápavo krútila hlavou bolo viac než dosť a prečo všetko hodili do jedného dielu?! Objavovanie svojich schopností mohli pokojne natiahnuť na 2-3 diely, zoznámenie sa s celou situáciou a rovnako aj s nasťahovaním najstaršej sestry. Dám tomu ešte šancu, ale zatiaľ to vidím naozaj na ten odpad! ()

Mr.Ward

všechny recenze uživatele

Tak ale! Zas tak hrozný to teda nebylo... Sestry nejsou tak nesympatické, časem se bude dát zvyknout, narážky na aktuální témata jsou laděny na komediální vlně, takže to taky není žádný obří problém. Co je opravdu hrozné - efekty! Jako vážně? Co ten fake night king měl jako znamenat? To je pro ně levnější udělat digitální trik než hezkou masku jako např. v původních Charmed? A to Harryho mizení? To je fakt děs, ale je jinak pilot celkem v pohodě. Proto nechápu ty odpady tady... Taky jsem na Čarodějkách vyrůstal, ale holt se už nevrátí. Doba je jiná, takže to nemůže být zas takové retro, aby to zaujalo novou generaci. Zlepšit triky a hned to bude koukatelná zábava :-) ()

Silencia90 

všechny recenze uživatele

Kdo očekává totéž, co nabízí předloha, bude zklamán. A dle hodnocení to nejspíš očekává každý. Já osobně jsem také byla z restartu trochu rozhořčena. Nicméně zvědavost zvítězila. A musím říct, že tohle jsem nečekala. Čekala jsem vážný restart a hraní si na něco, co to není. Jenže oni to pojali vtipně. Vtipně? Ano, vtipně. A musím říct, že mě to docela bavilo. Samozřejmě, že to není jako staré a úžasné Charmed. A nikdy nebude. Troufnu si říct, že se jim to nikdy v ničem nevyrovná, protože to nemá téměř nic společného. Proto si mohli odpustit i ten stejný název. Nicméně pokud to beru jako nový nezávislý produkt, jsem docela spokojena. Není to zas tak špatné, lehce nadprůměrný seroš. Kromě názvu, který si teda mohli vymyslet nový ještě pohaním výběr nové Piper, která je mi krajně nesympatická. "Prue" je super, "Phoebe" na sobě snad ještě trochu zapracuje (doufám), ale Mel... Navíc kromě (nejspíš) nejstarší, ty holky vypadají na 16, obě. A proč sakra kouzlí v latině? No... uvidíme 3,5* ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama