Reklama

Reklama

Charmed

(seriál)
Trailer
Drama / Fantasy / Mysteriózní
USA, (2018–2022), 49 h 56 min (Minutáž: 39–43 min)

Hrají:

Melonie Diaz, Madeleine Mantock, Sarah Jeffery, Rupert Evans, Ser'Darius Blain, Valerie Cruz, Natalie Hall, Brendon Zub, Ellen Tamaki, Robert Pine (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(72)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

Blackey. 

všechny recenze uživatele

Je to v podstatě dost velká ptákovina, ale mě to tak nějak baví. Herecké výkony mají své slabší chvilky, scénář má jistě nějaké ty mezery a obzvlášť první půlka první série byla až přehnaně politicky korektní, ale když přijdu večer ze školy nebo z práce a chci vypnout a nepřemýšlet, je tohle ten ideální seriál. Originál je originál, ale řekněme si to na rovinu, je to spíš takový kult, než že by to patřilo k nejlepším seriálům historie. Druhá série zatím o dost lepší než první... Dlouho to asi nepotáhnou, dost možná to zruší po 2. sérii, ale já u toho ráda vypnu. Kdo nikdy nekoukal na něco, co bylo objektivně blbý a stejně se mu to líbilo? ()

Petaxis 

všechny recenze uživatele

Dala bych asi 3*, ale za všechny ty odpady od lidí, kteří tenhle seriál hodnotili po jednom nebo několika málo dílech, si přisadím. Ano, prvních několik dílů je fakt žalostných, ale s postupem času to jde nahoru a začne to bejt docela fajn béčková věc, u který se dá vypnout (takže vlastně podobné, jako původní Čarodějky, i když úplně jiné). Chápu, že to někdo se seriálem vzdá po prvním dílu, ale co už nechápu je, když to po tomhle jediným dílu taky ohodnotí. Každopádně za mě až na ten rozpačitý začátek dobrý a těším se na druhou sérii. V druhé sérii šla kvalita dost dolů, nakonec už vážně musím snížit hodnocení... ()

Reklama

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Původnímu seriálu to nesahá ani po kotníky. Sice je to lehce temnější, ale také výrazně blbějš. Nesympatické obsazení, feministické bláboly, genderová pravidla a tři nány s jedním bukvičákem tam filozofují o hovně. Nebýt pár hezkých bubu, dávám po shlednutí 10 dílů odpad, takto půl hvězdy a to nadhodnocuji. ()

Paajiik 

všechny recenze uživatele

Ačkoliv jsem seriál chvíli po jeho začátku a zhlédnutí dvou epizod odsoudil na základě přehnaného feminismu, řešení genderu apod., tak neduhy prvních dílů, které jsou klasicky rozjezdové, v dalších dílech mizí. Vrátil jsem se k němu tedy po dvou letech a jsem za to rád. Vlastně jsem ho téměř zhlédl téměř v kuse, až na menší odmlky (S1+S2). Prostě dobrá zábava na vyšší TV úrovni, vlastně asi srovnatelnými s původním seriálem, ze kterého v mnoha věcech čerpá, některé dějové linky přebírá a má dle mého názoru logičtější, realističtější a smysluplnější mechaniky a mytologii. Není to v téhle oblasti taková slátanina, i když se tu mísí potvory z různých světových kultur i epoch. V původním seriálu některé věcí nedávají tolik smysl, i když i tady se najdou chyby, kdy se v jedné epizodě něco stane a v následujících dílech se ale řekne, že to není možné, asi dodělávání scénáře za pochodu. Jsem zvědavý na 3. řadu. Z nostalgie a vlastně vcelku jedinečnosti dávám 4*, je to OK zábava, nejen pro religionisty nebo wikkany. ()

Galerie (453)

Zajímavosti (1)

  • Herci z původních Čarodějek (od r. 1998) reagovali na restart následujícím způsobem. Holly Marie Combs (Piper) prohlásila: „Opovažte se zneužít léta naší dřiny. Čarodějky patří nám čtyřem, našim scenáristům, členům natáčecího týmu a hlavně fanouškům. Neoklamete nikoho tím, že si koupíte náš název. Takže sbohem.“ Vyjádřila se i Shannen Doherty (Prue): „Jsem fascinována myšlenkou, že by novou generaci mohla inspirovat naše show.Brian Krause (Leo) volila následující slova: „Myslím, že to může být dobrá věc.Rose McGowan (Paige) se vyjádřila následovně: „Nechci pro nové herce nic jiného, než to nejlepší. Doufám, že díky show bude jejich kariéra vzkvétat.Alyssa Milano (Phoebe) prohlásila: „Doufám, že nové Čarodějky dosáhnou s jejich generací stejného úspěchu, jako jsme my zažily s tou naší.“ [Zdroj: tvguru.cz] (CrypzzXD)

Související novinky

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu

24.09.2019

Po rebootech Čarodějek, MacGyvera a Magnuma došla konečně řada i na legendárního Walkera, Texas Rangera. Hrdina, jenž pro kop z otočky nikdy nešel příliš daleko a z Chucka Norrise učinil kultovní… (více)

Reklama

Reklama