Reklama

Reklama

FBI

(seriál)
  • USA F.B.I.
Trailer
USA, (2018–2024), 90 h 7 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvůrci:

Dick Wolf, Craig Turk

Hrají:

Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Alana De La Garza, John Boyd, Ebonée Noel, Katherine Renee Kane, Sela Ward, Connie Nielsen, Mac Brandt (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(127)

Obsahy(1)

Dramatický seriál sleduje tým vyšetřovatelů FBI (Federálního úřadu pro vyšetřování) při jejich každodenní práci, od vyšetřování organizovaného zločinu přes násilné trestné činy, finanční podvody až po teroristické hrozby v New Yorku. Epizody se často inspirují skutečnými událostmi a problémy, kterým FBI čelí, a zároveň se zaměřuje i na osobní životy postav a jejich vlastní výzvy a konflikty. Speciální agentka Maggie Bellová (Missy Peregrym) je empatická, inteligentní, precizní a otevřená novým názorům. Přestěhovala se do New Yorku, aby zapomněla na soukromou tragédii a začala nový život. Speciální agent Omar Adom „OA“ Zidan (Zeeko Zaki) pracoval dva roky v utajení jako agent protidrogového úřadu DEA a po skončení mise se musel stáhnout. V současnosti pracuje jako speciální agent FBI. Při vyšetřování složitých případů se projevují rozdílné povahy obou speciálních agentů a jejich kolegů. (Canal+ Action)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Kupa známých postav byla lákadlem, ale příběhově nic nového a postupně mě to i přestávalo bavit. S druhou sérií pokračovat nebudu, ale spin-off aspoň zkusím. 60% ()

Mamlas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednoduché blboučké příběhy plné sociálních záležitostí a etnik, ploché postavy. Typicky americký konzumní seriál nízké spotřební úrovně. Výhodou jistě je, že si můžete díly pustit v náhodném pořadí napříč sériema a je to úplně jedno. Hodnocení po sériích 11%, 18%, 8%, 12%. Celkově ⬇️ 12% ()

Reklama

Galerie (2 179)

Reklama

Reklama