easaque

+3* Těšil jsem se na tuto lahůdku, která tu patří do skupinky nejlépe hodnocených Pedrových filmů a odcházel jsem z ním mírně zklamaný. Nezpůsobila to ani technická stránka, či herecké výkony, které jsou naopak skvělé. Ale nejspíš téma, které mi nepřipadlo dostatečně uvěřitelné a možná až přehnaně překombinované. Emočně mě to míjelo a to nedokážu překousnout. Ale snad lepší tři hvězdičky jsou taky moc hezká známka. [ PŘÍBĚH: 3 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 3 (3*MAX) ] ()

baribal

Další dokonalý film od Almodóvara, trochu jiný než "Vše o mé matce". Na dni vášně se mi líbí, že děj plyne dopředu a nechává dostatek prostoru, abych přemýšlel jak to může dopadnout. Takovýhle konec jsem ani nečekal a už v druhem filmu mě Almodóvar zase šokoval. Jeden z nejlepších vypravěčů vážných témat. ()

genetique

Nekompromisný film, ktorý pôsobí ako esej na tému Demonštrácia krutosti karmy. Veľmi originálny námet možno pôsobí trošku nepravdepodobne, Almodóvar to však vynahradil kompaktným scenárom, kvalitným budovaním a stupňovaním atmosféry s thrillerovým nádychom a plného vzrušujúcich momentov. Taktiež nechýba originalita, nápaditosť, pointa, šťavnaté dialógy a nebojí sa búrať konvencie. 80%. ()

Angelic-77

Pedro Almodóvar je bezesporu jedním z nejlepších novodobých režisérů a jeho díla překypují originálním námětem a zpracováním, ale bohužel je zde pro mě jeden velký a zásadní problém - mnohdy nerozumím, respektive důrazně nesouhlasím s chováním a jednáním hlavních postav. V několika případech jsem si při sledování jeho snímků pokládal otázky typu ,,Jak něco takovýho může udělat?" nebo ,,Proč to sakra udělal/a zrovna takhle?". Samotného mě to tak trochu štve, ale je to zkrátka dáno tím, že mám v mnoha ohledech naprosto odlišný názor a pohled na svět či život jako takový, než pan režisér. Nebýt tohohle rozporu, má u mě většina jeho filmů 5 hvězdiček, takhle je to jen za 4, zejména v případě Na dno vášně. ()

Khalesi

Nech sa snažím, ako chcem, viac, ako 4* tomuto kúsku nedám.Na Almodóvara miestami až neuveriteľne naivné a infantilné. Trochu sklamanie, ale ešte stále lepší priemer. Nehovoriac o atraktívnych mužských, ale aj ženských predstaviteľoch, ktorí nie sú práve u tohoto režiséra pravidlom, aspoň nie v takomto množstve:) Zase o láske, vášni, žiarlivosti a všemožných ľudských pudoch, ako je Almodóvarovým zvykom, takže po tejto stránke si divák príde na svoje. Milostné scény -nádhera.Musím však podotknúť, že to vie lepšie. ()