Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Stoneovi se vrací do New Yorku z rodinné dovolené na Jamaice. Navzájem se rozdělí, když jsou sourozenci Michaela a Ben společně s Benovým vážně nemocným synem Calem přeřazeni na pozdější let. Benova manželka Grace, dcera Olive a rodiče pokračují v cestě. Po přistání letadla, které vzlétlo později, cestující s úžasem zjistí, že mezitím uběhlo pět a půl roku. Pokoušejí se spojit se svými blízkými, kteří po nich dlouho truchlili, a snaží se vše pochopit... (HBO Europe)

(více)

Recenze (9)

Osvícený 

všechny recenze uživatele

Výrazně polopatická expozice je po chvíli zdánlivě nahrazena tím, co by se mohlo zdát začátkem děje, vyprávěného rychlostí lesního požáru, což se však překvapivě ukáže být pokračováním expoziční krasojízdy. Pak přichází průměrná hra na čáry máry, prostříhávaná se scénami prohledávání letadla s nulovou sdělnou hodnotou. Nebudu lhát, z čeho by lepší scenárista udělal prvotřídní drama, to je zde prosvištěno nepochopitelným způsobem, aby se uvolnilo místo pro telenovelní omáčku, dovršující tuto tragikomedii. Nalákal pilot? Nope. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak som si zo srandy pozrel pilot seriálu, ktorého námet znie zaujímavo a ešte neviem, či nešlo len o pokus, alebo absolvujem celý seriál. Je tu niečo z Lost, The OA, Sense 8 alebo Leftovers, čo je dobrá správa. Zdá sa ale, že Manifest asi nebude až tak ambiciózny ako spomínané veci, je dosť možné, že bude pokračovať telenovelovým štýlom. Pevne ale dúfam, že sa bude dostatočne riešiť aj samotná záhada a dočkáme sa aj odpovede na základnú otázku. ()

Kacitr 

všechny recenze uživatele

Z toho by i Dr. Brown byl vedle jak ta jedle. Hledala jsem něco namísto Stranger Things. Manifest mi padlo do zorného a pole a není to úplně blbý. Michele zdánlivě připomíná mladou Reese Witherspoon a děj je poměrně zajímavý. Jen Jared vysílá znepokojivý vibrace, něco mi na něm nesedí. Rodinná pletenice bude jistě brzy na pořadu dne a snad dostaneme odpovědi a scénáristé se s tím nebudou tolik natahovat. Abych se pak v závěru nedozvěděla něco jakože třeba letadlo posedl démon letušky, která při zkušebním letu vypadla z okýnka na toaletě...její táta byl Švýcar a pohrál si s časem... ()

Hootik 

všechny recenze uživatele

Víc dementní story sem neviděl, vůbec si nedali práci stím jak by se takovej event řešil, jasně letadlo po 5 letech se objevý i s původníma lidma a oni je nechaj přistát na běžným letišti, aspoň že ne u terminálu, nechaj je volně vystoupit a trajdat, po pár hodinách knim pustí rodinu a pak je pošlou domů... a to už v době kdy ví že tohle neni vůbec normální situace, a jeden z možných scénářů je časová dilatace CHACHACHA a nakonec pak zjistíme, že za to asi může Bůh :D aspiruje to na odpad roku! ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama