Reklama

Reklama

Manifest - Season 3

(série)
Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2021, 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

VOD (1)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Manifest se vrací s třetí řadou plnou akčního dramatu, šokujících odhalení a odpovědí na největší záhadu seriálu - co se stalo s pasažéry letu 828? Od zázračného nalezení letu 828 a objevení dalších, kteří se záhadně vrátili, uplynul více než rok. Zatímco se členové rodiny Stoneových snaží udržet přátele v bezpečí a přesvědčit nepřátele o nemyslitelném, nové výzvy prověří jejich vzájemnou důvěru. Nyní je však důležitější než kdy jindy, aby drželi pohromadě, protože ať se stane cokoli, všechno je propojené. (HBO Europe)

(více)

Recenze (8)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tretia séria sa v istom zmysle odkláňa od tej druhej, čo je trochu škoda, ale dokáže príbeh posunúť výrazne vpred a najmä dokáže aj odpovedať na nastolené otázky. Občas je to pritiahnuté za vlasy, občas lezú na nervy neustále volania, občas máte chuť Bena vyradiť z hry. Ak mám dať ruku na srdce, tak je pre mňa trojka spracovaním asi najslabšia séria a dokonalo napĺňa formulku lacnejšej verzie Lost, ale stále je to zábavné a dostatočne mystery. ()

luksky 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí série mě nějak moc nebavila. Z Bena se stal pěkný ocas a všechny scény s ním staly za prd. Samozřejmě chci vědět a vidět co bude dal, ale tato serie je zklamanim ()

Reklama

jprmusic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nutno říct, že především Ben a jeho sestra jsou ve třetí řadě prakticky nesnesitelní - lezli mi tak na nervy, že jsem měl každou chvíli chuť rozmlátit televizi. A ubohá americká vláda si nedokáže poradit se dvěma magory, kteří mají vždycky pravdu, jsou nesmrtelní, zachraňují svět, přicházejí s revilućními teoriemi a v každém díle zachrání několik lidí. První dvě řady nebyly nic moc, třetí už je téměř nekoukatelná. ()

kokofek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ani třetí série se nevyhne emotivním scénám v rodině,které jsou někdy zbytečně dlouhé. Asi to má americký divák rád. Bohužel mě to moc nedojímá,spíše naopak. Napětí v seriálu se tak naruší. Přesto se těším na další řadu. která možná něco objasní. ()

Galerie (137)

Reklama

Reklama