Reklama

Reklama

Zelenáč - Série 3

(série)
USA, 2021, 10 h 2 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Alexi Hawley

Hudba:

Jordan Gagne

Hrají:

Nathan Fillion, Alyssa Diaz, Richard T. Jones, Titus Makin Jr., Melissa O'Neil, Eric Winter, Kelli Dawn Hancock, Kalon Atkins, Armin Shimerman, Kyle Davis (více)
(další profese)

Epizody(14)

Obsahy(1)

Výcvik se blíží ke konci a Nolan s ostatními zelenáči v řadách policie přitom řeší různé trable v práci i osobním životě. (Netflix)

Recenze (7)

andalin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dějová linka s pokřiveným poldou, který málem zabil Westa mi přišla skvělá. A reálná. Nevím, proč jí tu všichni hejtí. Na druhou stranu šéfka guatemalského drogového kartelu mi coby antagonistka přišla oproti sériové vražedkyni z první série jako slabý odvar. Miluju Tima s Chen a koukám na to už hlavně jen kvůli nim. 🫠 ()

noizcore 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle je asi zatím největší sešup mezi sériemi. Covidem vynucená pauza pravděpodobně způsobila infiltraci woke aktivistů mezi scénáristy, takže vše, co bylo na seriálu skvělé, je na druhé koleji a otěže přebírají prázdné deklamace o rasismu, hloupé dějové linky a ještě hloupější násilně vložené dialogy. Snad se v další sezóně vrátíme ke kořenům a levicový aktivismus si najde jinou oběť. 4/10 ()

Galerie (411)

Zajímavosti (2)

  • Během scény, kdy Bradford (Eric Winter) dává Chen (Melissa O'Neil) do auta v poutech, jsou dveře na druhé straně otevřené. Nicméně v následující scéně jsou již zavřené. (Pito126)

Reklama

Reklama