Reklama

Reklama

VOD (1)

Superpadouška Harley Quinn sestavila tým a potřebuje úhlavního nepřítele. Ačkoli si vybere tu největší gothamskou rybu, Batmana, skončí s mladým Robinem a stane se terčem posměchu zločineckého podsvětí. (HBO Max)

Recenze (3)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Harley si hľadá svojmo nemesisa, ktorým sa, ako sa zdá, stane Robin...opäť "smiešne" poznámky o sexe 12 ročných detí...a ako liberálny bonus, označenie žraloka za žraloka je rasizmus. ()

Reklama

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je osvěžující vidět tolik nápadů provedených v jedné epizodě. Hodně tomu pomáhá celkový tón seriálu, kdy si dělají legraci z vážných postav a a jiné předvedou v úplně odlišném světle (King Shark). Snad autorům nevyschne niť a bude se pokračovat ve stejném tempu. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Batman zastaví King Sharka s kanystrem repelentu Bat-Shark. Toto je narážka na film s Adamem Westem Batman (1966), kde jej používá k odražení žraloka, který se mu drží nohy. (KGBelik)
  • Zatímco byl vysílán boj mezi Batmanem, Harley Quinn a Poison Ivy, krátce vidíme, jak Aquaman sleduje boj na toaletě. Jedná se o narážku k vtipu v Teorii velkého třesku (od r. 2007), konkrétně k epizodě Robotická manipulace (2010), ve kterém Raj (Kunal Nayyar) nahlas přemýšlí, jak Aquaman chodí na záchod. (KGBelik)

Reklama

Reklama