Psí poslání 2

• USA A Dog's Journey (více)

Některá přátelství jsou věčná a to i v pokračování celosvětově úspěšného rodinného filmu Psí poslání. Ve filmu Psí poslání 2, nalezne milovaný pes Bailey nový smysl života. Naváže pevné pouto s těmi, které zbožňuje, a společně se vydají na místa, která si nedokázali ani ve snu představit. Tak začíná Baileyho dobrodružná cesta několika životy naplněnými láskou, přátelstvím, věrností a také několika fakt skvělými drbáními na bříšku. (Vertical Entertainment)

balcazar

Po jednotke, ktorá ma ohúrila, som sa síce dvojky bál, ale pozrel som si ju aj zo zvedavosti, ako sa tvorcom podarilo posunúť príbeh a čo vymysleli, keďže má ešte o kúsok lepšie hodnotenie. Emocionálne to je rovnako silné a teší ma, že aj príbeh je silný a iný zároveň. A oceňujem na jednotke aj dvojke zároveň to, že sú to filmy, ktoré si človek (aspoň teda ja) rád zapne znova, a to pokojne na druhý deň. ()

elimS

85% - komentář 20ti slovy: Po "vlažném" začátku přišla krásná hra citů, příběhů a "poslání". Děj se dobře posunul, vyvinul a kruh se skvělé uzavřel...tam kde začal. +++ SPOILER 20ti slovy: Nyní má Bailey za úkol najít a chránit malou holčičku...která vyrostla. Pozná rakovinu, zachrání život a celou rodinu přivede opět k sobě. ()

BMW12

První díl byl super, druhý díl začal také dobře, Bailey je u Ethana a Hannah, jenže pak ho čekají další životy a především jeho poslání být se CJ. Je to zajímavé, ale už ne tak jako první díl. Tam bylo více emocí, více zábavy a více dramatu. I když ani jedno z toho nechybí ani zde, v jedničce toho bylo více. ()

Chrustyn

První psí poslání mělo originální myšlenku a pro všechny pejskomily nabízel opravdu příjemnou, dojemnou i vtipnou podívanou. Úspěch byl zaručen, pokračování tím pádem také. Hlavní hrdinové omládly, psí rasy změnily a časové rozpětí je také menší. Bohužel film jede na jistotu a opět přináší vtipné chvilky s roztomilými pejsky a střídá je s chvilkami dojemnými. Film už nemá to kouzlo prvního dílu a nedojímá ani nebaví, tak jako předtím. ()

freddy

Jedna psí duše neustále se vracející na svět v tělech pejsků různých ras, velikostí a pohlaví, procházející si znovu a znovu běžným vývojem od štěněte až po smrt, a zároveň pamatující si své předchozí životy. Jednoduchý nápad, který funguje. Alespoň tedy na mě jako celoživotního pejskaře určitě. První Psí poslání mi nějak uniklo, tak jsem to zkusil rovnou s druhým dílem, a ono to mě to hned od začátku dostalo. Úžasný hlavní psí hrdina provázející životem vnučku svého milovaného páníčka si mě získal ve všech svých reinkarnacích. Krásná psí pohádka, kdy člověk ví, že v reálu to tak nefunguje, ale to vůbec nevadí. Každý pejskař sní o tom, že jeho milovaný pejsek se mu vrátí v nějaké nové podobě. I já. A možná i proto jsem zase, jako už tolikrát u podobných psích filmů, potřeboval kapesník, abych do něj prolil potoky slz. Herecky i dějově zvládnutý film, který milovníky pejsků nemůže nechat chladnými, a ti ostatní při něm třeba pochopí, proč tolik lidí tato zvířata miluje. Za mě spokojenost a nemůžu jinak, než hodnotit na maximum, protože u psích filmů prostě nemůžu a neumím být objektivní. Jsem nadšený a těším se, až se podívám na první díl. ()

• 11. mája 2019 zomrela päť dní pred premiérou filmu na rakovinu predchodkyňa Marg Helgenbergerovej v úlohe staršej Hannah, Peggy Lipton, ktorá si práve z tohto dôvodu svoju úlohu nezopakovala. (Arsenal83)
  • Natáčelo se pod názvem „Molly and Max“. (ČSFD)
  • Plemená psov, ktorými Bailey je v každom živote, sú starší svätobernardský/austrálsky ovčiak, sučka bígla menom Molly, samec anglického mastifa menom Big Dog a Yorkshirský teriér menom Max. (Arsenal83)