Reklama

Reklama

Lego DC Super hrdinové: Aquaman

  • Česko LEGO DC: Aquaman - hněv Atlantidy (více)

Obsahy(1)

Hle, Atlantida, magické a mocné království ukryté pod mořskou hladinou, kterému vládne jeden z Ligy spravedlivých a po všech stránkách dokonalý Atlantiďan Aquaman! S milovanou královnou Merou a spolehlivým nevlastním bratrem Ormem po boku to vypadá, že neexistuje nic, co by si Aquaman nedokázal podmanit. Jenže když se rozezní poplašná siréna Ligy spravedlivých, vládce hlubin zamíří na pevninu, kde ho čekají Batman, Superman, Wonder Woman a Jessica Cruz jako nová Green Lantern. Tváří v tvář vesmírnému nebezpečí, které ohrožuje Zemi a její okolí, Aquaman brzy zjistí, že je rybou na suchu a králem bez koruny! (Magic Box)

(více)

Recenze (9)

Shakers 

všechny recenze uživatele

Tieto LEGO DC animáky ma bavia musím priznať. Je to krátke, ale hlavne je to vtipné, ma to zaujímavé nápady, akcie, postavy a ako vždy perfektného Batmana, no a to všetko dostaneme samozrejme v lego prevedení. Mám rád lego (alebo skôr mal som) a mám rád DC svet na čele s Batmanom a táto kombinácia mi celkom sedí. Vtipná, nenáročná a príjemná jedohúbka. 65% - 3* ()

Reklama

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Aquaman je tady sice za takového docela blbečka a celá Justice Leaque chvílem působí jak Rychlá Rota, ale rozhodně tyhle lego blbinky mají potenciál. Nejlepší postava asi Lobo a potěšil i Ocean Master a samozřejmě Atrocitus, o kterém jsem třeba slyšel poprvé. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama