Reklama

Reklama

Obsahy(1)

YoYo zažil nejtvrdší přistání svého života. Jen co padákem doplachtil na přátelské území, ocitl se před venkovskou veselkou se zraněnými varlaty. Krásy a svody dědiny ale vezmou za své, jakmile jej vypátrá vlastní útvar. Ten už je pěkně formován pod taktovkou generála Scheisskopfa, který si na pořadová cvičení obzvláště potrpí. Zatímco kapela hraje, YoYo chodí po táboře nahý, neboť se nemůže vyrovnat se ztrátou dalšího člověka, jenž mu umřel při další misi v náruči. Obnažený kapitán YoYo pak dostává záslužný letecký kříž. A válka ne a ne přestat… (Česká televize)

(více)

Recenze (10)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěrečnou epizodou uzavřeli tvůrci důstojně celý seriál. Humor se skvěle doplňoval s dramatem a občasnou depresívní atmosférou. Situace se každou chvíli měnila, pořád jsem přecházel z vysmáté fáze do té vážné a naopak, celek na mě působil velmi dobře. ()

Volodimir2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A román Josepha Hellera sa stal zdrapom papiera, ešte šťastie, že sa toho záveru nedožil. Nechápem, čo bolo komediálne v tomto dielu, chlap súci do kazajky a armáda ma aj na takéto extempore svoju adekvátnu odpoveď. Jasnou príčinou chovania Yossariana je strata jeho priateľov a ešte aj mladého chlapca on neúmyselne zabije. Vďaka kombinácii viny a traumy sa dostáva do situácii z ktorej nevidí cestu späť. Pokračuje v misiách, ako pološialený, ale on si to neuvedomuje, lebo by bol v skutočnosti zdravý. A tak sa končí film obdobne ako sa začal. ()

megacik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To je málo, čakal som viac. Minimálne viac vtipu, nie iba jednu, či dve krátke scény...psychologický pohľad ma nezaujíma, bola vojna, mŕtvi boli vtedy len štatistika, a oni tu natočia seriál o ubolenej duši bombometčíka...a takto sa to určite nestalo. Clooney čochvíľa začne na staré kolená natáčať rozprávky typu, Ako išlo romantické varle na vandrovku. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama