Správná dvojka
Režie:
Peter FratzscherScénář:
Pim G. RichterKamera:
Wolf SiegelmannHrají:
Maja Maranow, Florian Martens, Tayfun Bademsoy, Hartmut Becker, Vinzenz Kiefer, Leonard Lansink, Robert Seethaler, Arnfried Lerche, Jaecki Schwarz, Arnel Taci, Nora Tschirner, Helmut Zierl (více)Hrají
Maja Maranow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Florian Martens
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Tayfun Bademsoy
Turecko
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Hartmut Becker
Německá říše
Nejlepší seriály:
Der Glücksritter (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vinzenz Kiefer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Leonard Lansink
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Robert Seethaler
Rakousko
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Arnfried Lerche
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Jaecki Schwarz
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Arnel Taci
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Nora Tschirner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Ijon Tichy: Raumpilot (2007) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Helmut Zierl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Armin Dallapiccola
Rakousko
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Orhan Güner
Turecko
Nejlepší seriály:
Nekonečná láska (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christian Blietz
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Dirc Simpson
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Joachim Kretzer
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Ralf Dittrich
Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Traudel Haas
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)