Reklama

Reklama

Fotbalový talent

(seriál)
  • USA All American
Trailer
Drama / Sportovní
USA, (2018–2024), 74 h 10 min (Minutáž: 40–44 min)

Tvůrci:

April Blair

Hudba:

Blake Neely

Hrají:

Daniel Ezra, Samantha Logan, Michael Evans Behling, Taye Diggs, Bre-Z, Greta Onieogou, Cody Christian, Karimah Westbrook, Monet Mazur, Jalyn Hall (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(106)

Obsahy(1)

Spencer James je talentovaný fotbalista a vynikající student střední školy South Crenshaw High. Compton považuje za svůj domov. Ale když mu fotbalový trenér Billy Baker z Beverly High School nabídne, aby se připojil k jeho týmu v Beverly Hills, Spencerova matka Grace i jeho nejlepší kamarád Coop mladého hráče přesvědčí, že je to příležitost, kterou je třeba popadnout za pačesy. Spencer se náhle musí pohybovat ve dvou světech – ve čtvrti na jihu, kterou dobře zná, a v bohatém světě Beverly Hills, jenž mu nabízí šanci v životě něčeho dosáhnout. Seriál Fotbalový talent, inspirovaný životem amerického profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera, pojednává o dvou rodinách ze zcela odlišných světů. Obě prožívají svá vlastní vítězství, prohry i útrapy. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (12)

Tak.normal 

všechny recenze uživatele

BH 90210 a MP v novém hávu. V novém, ne lepším, ne horším, ale opravdu jiném. A je to těžká guilty pleasure. Hltám to kousek po kousku a pořád nejsem přejedená. Na emoce, co stříkají kolem od začátku do konce, potřebuju deštník, a haldu papírových kapesníčků. Přiznávám se bez mučení, v páté řadě brečím snad u každého dílu. A stejně se vyskmrkám a chvi další díl, HNED! ()

Pozerac 

všechny recenze uživatele

90210 po 20 rokoch. Jason Priestley sa svojho času vyjadril zhruba v tom zmysle, že v reálnom živote by chalanovi typu ,,Brandon Walsh" poriadne pridrbal. Dal som tomu šancu, ale je to jednoducho slaboučký, tá dokonalosť aktérov tohto príbehu začne liezť po čase pekne na nervy. Verím, že niekomu tento cukrovar môže vyhovovať a fakt im to neberiem, ja tiež slzu vytlačím pri peknej romantike, ale toto je silené, nereálne a najmä nedá sa tomu ani za mák věřit. Ak je to podľa skutočného príbehu, niekto pri písaní scenáru slušne odrbával. ()

Reklama

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

"I'LL WORRY ABOUT CRENSHAW. YOU WORRY ABOUT YOU, AIGHT?" --------- Beverly Hills 90210 v černošskom prevedení s prímesou amerického futbalu a gangsterčiny ulíc južného LA, Crenshaw reprezent. Hoci ma prvých desať epizód nesmierne bavilo, zvyšných šesť bol celkom problém dopozerať, keďže som si začal uvedomovať, že s drobnými obmenami je to stále o tom istom a až príliš repetetívne. Typické sračkovské sociálne trable à la pohádame sa, udobríme sa, pohádame sa, udobríme sa, 16 ep. v kuse... Atmosféra strednej školy, futbalu či gangsterčiny je prakticky neexistujúca. Postavy sú jednoliate, každý tu má najčistejšie a najlepšie úmysly a aj ten sebemenší "záporák" je tu vlastne dobrák. Sociálna utópia v plnom prúde. Môžem vyzdvihnúť relatívne dobre spracované zápasy, čo býva v týchto seriáloch dosť frekventovaný problém, a preto tam takmer vôbec nebývajú (napr. Blue Mountain State či Ballers). Na druhú sériu zvysoka kašlem, tie ich prihlúple problémy prvého sveta mi už lezú krkom. Obligátne som z nej však musel zhliadnuť prvú epizódu, pretože ten pocit, že si bol s jedným z hercov strieskaný na kašu za jeho domom niekde v South Central je proste na nezaplatenie... ()

Axident 

všechny recenze uživatele

Černošské Beverly Hills 90210 3. tisíciletí. Kýčovitá, klišé telenovela navlečená do chráničů amerického fotbalu, prázdné fráze, pronášené s ohromnou vážností, jak to scénáristé seriálu o dospívající mládeži umí a černobílé postavy a charaktery jak z komiksu. Koukat se na to dá, ale spíše v rámci diváckého masochismu. Pokud je vám třetina, co mě, můžete asi pár hvězd přidat. ()

Ecthelion 

všechny recenze uživatele

Shlédnul-vytrpěl jsem všech 5 řad. Kdyby se seriál omezil na 1. řadu, která se opravdu motala kolem amerického fotbalu a problematiky gangů, pak bych jej hodnotil naprosto zaslouženě na úrovni 4*. Bohužel následující řady jsou pouze progresivně-levicovou agitkou, jednou na hnutí BLM, jindy zase na LGBTQXYZ.....a tak podobně. Většina hlavních hrdinů je neskutečně otravná v čele s Coop. Zpočátku seriál s velkým potenciálem se změnil ve sra.ku pro progresivní levičáky. Jednu hvězdu dávám za 1. sérii. ()

Galerie (465)

Zajímavosti (5)

  • Paradoxne skladby, podľa ktorých sú epizódy pomenované, v príslušných epizódach nezaznejú ani v jednom prípade. (Real Tom Hardy)
  • Každá epizóda má názov podľa hip-hopovej / rapovej piesne. (Game90)
  • Natáčanie prebiehalo na viacerých miestach v Los Angeles. Scény zo školy South Crenshaw High boli natáčané na škole Thomas Jefferson High School, ktorá sa, podobne ako v seriáli, nachádza v South Central. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama