Epizody(160)
-
Čas poznání (E34)
-
Rozervaná srdce (E35)
-
Volání minulosti (E36)
-
Ve svitu ohně (E37)
-
Růže z Kerrymoru (E38)
-
Pobřeží snů (E39)
-
Děti štěstěny (E40)
-
Vítr nad řekou (E41)
-
Květiny v dešti (E42)
-
To hlavní je láska (E43)
-
Šťastná náhoda (E44)
-
Očima lásky (E45)
-
Až na konec světa (E46)
-
Padající hvězda (E47)
-
Ráj snů (E48)
-
Plamen lásky (E49)
-
Srdce se nemýlí (E50)
-
Zimní slunovrat (E51)
-
Pírka ve větru (E52)
-
Cesty lásky (E53)
-
Dokud jsi tady (E54)
-
Láska ve hře (E55)
-
Sen jednoho léta (E56)
-
Pouto lásky (E57)
-
Tak blízko nebi (E58)
-
Odkaz lásky (E59)
-
Královna noci (E60)
-
Plachetnice lásky (E61)
-
Nad oblaky (E62)
-
Letní slunovrat (E63)
Hrají
Annie Leatherby
Nejlepší seriály:
Wycliffe (1994) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Daniel Fünffrock
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Policie Hamburk (2007) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Hubertus Grimm
Tanzanie
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Poslední polda (2010) (seriál)
Inka Victoria Groetschel
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Iris Junik
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Fiona Coors
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Donna Leonová (2000) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Maria Furtwängler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Anja Kling
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Chobotnice (1984) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál) - herec, a.z.
Ann-Kathrin Kramer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dvě strany propasti (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Valerie Niehaus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Bez hranic (2013) (seriál)
Rita Russek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Nina Bagusat
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Ursula Karven
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Anja Schüte
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Gerit Kling
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Doris Schretzmayer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marion Mitterhammer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Tanja Wedhorn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Floriane Daniel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Jenny Jürgens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Mallorca (1999) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)