Epizody(160)
-
Bouřlivé setkání (E01)
-
Divoký tymián (E02)
-
Kolotoč života (E03)
-
Milostná rošáda (E04)
-
Konec jednoho léta (E05)
-
Léto u moře (E06)
-
Spící tygr (E07)
-
Mraky na obzoru (E08)
-
Jarní vánice (E09)
-
Hra světel (E10)
-
Září (E11)
-
Dům na pobřeží (E13)
-
Zvláštní láska (E14)
-
Vítr naděje (E15)
-
Zbloudilá srdce (E16)
-
Hodina rozhodnutí (E17)
-
Druhá šance (E18)
-
Dvě sestry (E19)
-
Cena lásky (E20)
-
Návrat domů (E21)
-
Návrat do ráje (E23)
-
Trny v údolí květin (E24)
-
Hudba v srdcích (E25)
-
Kouzlo lásky (E26)
-
Růže v bouři (E27)
-
Nancherrow (E28)
-
Útesy lásky (E30)
-
Rackové ve větru (E31)
-
Květ života (E32)
-
Dlouhá cesta ke štěstí (E33)
Hrají
Urs Remond
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Wookie Mayer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Mallorca (1999) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Kyra Mladeck
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Raphael Ghobadloo
Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Stephen Bent
Nejlepší seriály:
Life on Mars (2006) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Profesionálové (1977) (seriál)
Horst Sachtleben
Německá říše
Nejlepší seriály:
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Gerda-Maria Jürgens
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Tim Ahern
Nejlepší seriály:
McMafie (2018) (seriál)
Lilyhammer (2012) (seriál)
Humans (2015) (seriál)
Eva Habermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Natalia Wörner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pilíře Země (2010) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Stephan Schwartz
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Rupert Everett
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Vzdálené vrcholky hor (1984) (seriál)
Quacks (2017) (seriál)
Michaela May
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sigmar Solbach
Nejlepší seriály:
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Hans-Werner Meyer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Michael Hinz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Eva Ingeborg Scholz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Jolly Joker (1991) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ingeborg Schöner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Afrika je mým domovem (1999) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Adam Astill
Nejlepší seriály:
Black Books (2000) (seriál)
Unforgotten (2015) (seriál)
Cizinka (2014) (seriál)
Hilary Connell
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Emmerdale Farm (1972) (seriál)