Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tom Turner je drobný podvodník, ktorý chce byť ľuďom na osoh. Malé dary, ktorými pomáha svojim blížnym, však pochádzajú z trestnej činnosti a drobných krádeží. Keď chce podviesť dvoch chlapov, z ktorých sa vykľujú policajti v prestrojení, skončí pred súdom a môže si vybrať väzenie alebo poctivú prácu. Tom sa zamestná na pošte v oddelení nedoručiteľných zásielok. Jeho kolegovia Rebecca, Herman a Vladek si práve lámu hlavu, čo budú robiť s vrecami pošty, adresovanej Santovi Clausovi, Elvisovi Presleymu, ba aj samotnému Pánbožkovi. Napriek predpisom Tom otvorí jeden z listov. Dojme ho smutný príbeh jeho pisateľky. Rozhodne sa jej v mene božom odpovedať a priloží krytý šek. Pridajú sa aj ostatní spolupracovníci. Otvárajú ďalšie a ďalšie nedoručiteľné listy. Odpíšu prosebníkom v núdzi a pomôžu s malým finančným darom. Keď sa celá charita prevalí, Tom stojí opäť pred súdom... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

golfista 

všechny recenze uživatele

Příjemná romantická komedie o ztracených dopisech a tajných přáních. Objevená přání v dopisech "pro Boha" se rozhodne parta třídičů pošty tajně plnit. Greg Kinnear je pro takovéhle role přímo stvořen a Garry Marshall by mohl předmět "romantická komedie" vyučovat na škole. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Musím přiznat, že nápad je originální a zajímavý, ale moc mě to nebavilo. To proto, že všechny postavy jsou tlačeny do extrémů - snad aby to bylo víc vtipné - a to až tak, že by Troška záviděl. Dokonce ta bláznivá pošťačka (ale tady se každý chová bláznivě) mi připomněla čertíka z Princezny ze mlejna. Hlavní hrdina se taky až moc často chová jako větší pitomec a hajzlík, než asi měl být, a já mám pak problém mu jakkoliv fandit a nejraději bych mu chvílemi přál nějakou ostrou samotku. Podobně výprava se až moc okázale snaží tlačit na pilu, snad aby chudák americký divák pochopil, že jde o nadsázku, a ne skutečný poštovní úřad. I některé ty záchrany, třeba toho pána z moře, když pominu všechny ty náhody, jak vždycky objevili, kam mají jít, mi přišly už moc za hranou vtipné a vkusné zábavy a bylo mi z celé té scény trapno. Ale jinak ano, vyznění je milé, příjemné, lidské - jen ta cesta není pro mne a nepobavila mne. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama