Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vyšetřování zavede dvojici detektivů do prostředí, o kterém se jim nezdálo ani v těch nejdivočejších snech.
Detektivové Fred Lavery (Dan Aykroyd) a Sheila Kingstonová (Rosie O'Donnell) jsou nasazeni na tajné vyšetřování v prostředí, o kterém se jim nezdálo ani v těch nejdivočejších snech - na ostrově, kde se sexuální fantazie stává realitou za starostlivého dohledu domini Lisy (Dana Delany). Jejich úkolem je najít neznámého pašeráka diamantů Omara a jeho sexy společnici Ninu. Jedinou stopou jsou pro detektivy fotografie novináře Elliota Slatera, o které má samozřejmě eminentní zájem i sám hledaný zločinec ... (HBO Europe)

(více)

Recenze (8)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Tragédie, která se velmi volně inspirovala knihou Anne Rice (napsala ji pod pseudonymem Anne Rampling). Navíc mám alergii na herectví Rosie O'Donnell a Dan Aykroyd na tom není o moc líp. ()

Reklama

Fiftis odpad!

všechny recenze uživatele

Je až neuveriteľné, koľko známych hereckých hviezd hrá v tomto light porne. Uvidíme milión kôz a jedného slušivého bobra Dany Delany. Uspokojení (alebo ukojení) budú dostatočne aj foot fetisheri. Problém je, že film je tak idiotský a nudný, že si radšej pomedzi to pozriete normal p-čko, než sa tu dostane k nejakej akcií. Máme tu dvojníka Johna Cartera v hlavnej úlohe a doteraz neviem o čo vo filme išlo, pretože počas filmu budete robiť čokoľvek, len nie sústrediť na dej. A komédia? Asi som si stiahol zlý film. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • V letech 1985 a 1986 Anne Rice napsala dva erotické romány pod jménem Anne Rampling. První z nich, Exit to Eden, inspiroval tento film. Druhým románem byla Belinda. A zatímco Exit to Eden zpopularizoval BDSM, Belinda se zaměřila na vztah zralého muže a nezletilé dívky. (NinadeL)

Reklama

Reklama