Reklama

Reklama

Komedie označovaná kritiky za nejlepší film o mladých lidech. Vyzývavý vzrušující příběh mladého chlapce z Brooklynu, kterému letní brigáda změní život. El Flamingo je pobřežní klub, který oslňuje, láká... V jeho žáru se pohybují jen ti skutečně přitažliví a nejlepší. Zábavný, svěží a poutavý film o hledání té nejsprávnější cesty ve svůdném labyrintu karet a křehkých ideálů. (ATTACK FILM VIDEO)

(více)

Recenze (5)

Martin741 

všechny recenze uživatele

jaj, to boli este casy, ked mlady Matt Dyllon mal cosi do seba, no ale behom casu dokonale vyhasol. Richard Crenna /Wait Until Dark, Rambo 1-2/ to potom uz nezachranil. 40 % ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Mám pocit, že na začátku své tvorby byl Garry Marshall přece jen takový ještě kritičtější a dovedl v lidech vidět i to opravdu špatné. Z jeho posledních filmů se to naprosto vytratilo. Jasně i "Flamingo Kid" je film s šíleně pozitivním vyzněním, kdy hodnoty jako rodina jsou nade vše, ale není to tak hrozné jako jiné filmy, které Garry Marshall natočil v novém tisíciletí. ()

Reklama

baclajean 

všechny recenze uživatele

Na tú dobu veľmi dobrý film, ešte aj s akým-takým posolstvom. Mladý Dillon zahral výborne, hudba nemenej kvalitná. Keď si uvedomíme, aké filmy sa v polovici 80-tych rokov natočili, tak tomuto asi naozaj niet čo vytknúť. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (2)

  • Jedná se o první film, u kterého bylo použito označení PG-13, neboli nevhodné mládeži do třinácti let. (Gerron)

Reklama

Reklama