Beverly Donofriová vyrůstá v šedesátých letech na malém městě a jakmile se jí přiblíží puberta, zajímají ji především kluci. Společně s přítelkyněmi vyrazí na večírek, kde se pokusí upoutat pozornost místní fotbalové hvězdy, do níž je beznadějně zamilovaná. Chlapec ji však znemožní a Beverly se ze smutku vyplakává v koupelně. Tady náhodně narazí na Raye Haseka, který se jí zastane. Beverly je ve škole považována za chytrou a talentovanou studentku, touží jít na univerzitu a stát se spisovatelkou. Její sen se zhroutí v okamžiku, kdy zjistí, že je v patnácti těhotná s Rayem... (oficiální text distributora)

allegria

Ať hledám jak chci, nenajdu nic, co bych tomuto filmu vytkla. Všeho je v něm tak akorát, a na to, jak moc je hlavní téma už obehrané (mladá nezralá matka), je to úžasně zpracované. Jemný citlivý humor, který vkusně předvádí tragikomiku života a připomíná, že i v dramatech vždycky můžeme najít aspoň jeden důvod se usmát, když už ne se popadat za břicho. Herci byli taky skvělí, a s přihlédnutím k tomu, jak je ten film starý, mě hodně mile překvapil. ()

zazka

Nádherný film o rodičovskej láske k deťom. O tom, ako tie deti deformuje v negatívnom aj pozitívnom zmysle, o životných túžbach a snoch a o tom, aký je vlastne život nevyspytateľný a krásny. Nemôžem na tento film povedať nič zlé, ja som si ho len užívala. Pobaví, rozplače, donúti sa zamyslieť... Dokonca ma potešili aj veľmi dobré herecké výkony Barrymoreovej, Zahna, Woodsa a malého Cody Arensa. Jeho herecké prevedenie 6-ročného Jasona, keď mu navždy odchádza otec na motorke a on za ním beží v župane a papučiach držiac len kefku na zuby ma strašne dojal. ()

venison

Zajímavý příběh o tom jak je dívka dotlačena shodou okolností do role matky, kterou nechce být.. Chybělo mi tam trošku víc hloubky nebo více šťávy.. Jinak fajn relax film k zamyšlení.. Dalo se z toho vytřískat víc.. Každopádně super vedle sebe vidět hrát Drew Barrymore a Brittany Murphy ve víceméně vážných rolích ;-) ()

H.Gordon

Řekla bych, že se jedná o zajímavé psychologické drama. S komedií to tedy nemá nic moc společného, ale to je můj názor. Já jsem se tedy moc nesmála. Možná ze začátku ano, ale film je rozdělený na dvě půlky. Ta první je úsměvná (možná komedie), druhá je k zamyšlení a drsnější. Drew byla výborná a nějakou chvilku jsem přemýšlela, jestli nemám dát 4 hvězdičky, ale nakonec to nebylo podle mě tak silné, aby si je zasloužilo. Kdyby film byl kratší o půl hodiny, tak by to bylo asi lepší. ()

DadysGirl

To je tak hrozně depresivní a při tom podivně hezkej film. Chlapeček je naprosto boží, ale při tom vždycky vypustí z pusy něco tak strašnýho... Svatební hostina je naprosto tragická... Nejlepší kamarádka je opravdu nejlepší... A všichni jsou tam zralí pro psychiatra, ale koukala jsem na to naprosto fascinovaná a nějak zvráceně se mi to líbilo... ()