Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Herci, členové štábu a další zúčastnění vyprávějí o bouřlivém natáčení posledního nedokončeného filmu Orsona Wellese Odvrácená strana větru. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (7)

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Asi bych byl radši, kdyby se to míň oddávalo mýtu, ale i tak je to nesmírně záživné a skvěle se doplňující se současně vydaným filmem. Doufám, že Netflix tenhle svůj experiment vyhodnotí jako úspěšný a dočkám se dalších podobných projektů. ()

Reklama

HellFire 

všechny recenze uživatele

Dokument o natáčení posledního filmu Orsona Wellse, který, jak se zdá ze záběrů, vypadá jako neskutečná patlanina a podivný poslední výkřik Wellse do tmy. Údajný génius se zde nezdá nijak výjimečným. ()

Eldrick 

všechny recenze uživatele

Dokument o nedotočení THE OTHER SIDE OF THE WIND je bohužel zábavnější než "film" samotný. Osvětlí nám totiž osobnost Orsona jako takovou a vztahy všech zúčastněných, co se na na filmu podíleli. Smysl tohohle materiálu vidím hlavně v tom, že vám ukáže naprosto přesně, jak nikdy nedokončit rozpracovaný projekt. ()

EdaS 

všechny recenze uživatele

Výtečný dokument o legendárním Wellesově prokletém filmu The Other Side of the Wind. Hravá forma je zjevně inspirována Wellesovým F jako falzifikát. They'll Love Me When I'm Dead pro mě má (zatím?) mnohem větší kouzlo než samotný Wellesův letos konečně dokončený snímek. A komu je to pořád málo, tomu doporučuji velmi zevrubnou knihu Orson Welles's Last Movie: The Making of The Other Side of the Wind od Joshe Karpa. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama