Velmi neúspěšný písničkář Jack (Himesh Patel) chce pověsit kytaru na hřebík, protože ať dělá, co dělá, poslouchá ho jenom nejlepší kamarádka Ellie (Lily James). Pak ho ale v důsledku chvilkového záhadného globálního zatmění porazí autobus. A to zcela změní nejen jeho život a způsobí i jednu hudební katastrofu. Když se Jack vylíže ze zranění a na párty konané na počest jeho uzdravení zabrnká na kytaru „Yesterday“ od Beatles, nestačí se divit reakcím svých přátel, kteří se chovají, jako by jednu z nejznámějších písniček všech dob slyšeli poprvé v životě. Mohl by to být nepovedený fór, kdyby se stejně nechovalo vyhledávání na internetu. Beatles jako by nikdy neexistovali a Jack vycítí příležitost. Stačí, když si vybaví všechny pecky legendárních Brouků z Liverpoolu, a svět mu rázem bude ležet u nohou. A ono to funguje! Dokonce tak dobře, že i slavný Ed Sheeran (hrající ve filmu sebe sama), který vezme Jacka jako předskokana na své turné, uzná, že ten klučina odnikud je mnohem talentovanější než on. Radost Jackovi kalí jen dvě „drobnosti“ – vědomí, že se dopouští celosvětového podvodu, a ztráta Ellie. Ta má pocit, že by ho konečně měla přestat milovat, když je to celou dobu jednostranné, a se zlomeným srdcem ho pošle do L. A. natočit nejlepší desku všech dob. Jenže když zpíváte o tom, že k životu stačí láska („All you need is love“), může vám to najednou dost změnit priority. (Cinemart)

margita figuli

Ako absolutny Beatles lover som sa na film tesila, a dufala som, ze budem smiat sa a budem plakat. Vela dobrych napadov, malo dovedenych do zdarneho konca. Som zmatena, preco z hlavneho predstavitela nasilu robili absolutne nudneho, nicim nezaujmaveho, trochu prihlupleho typka. Nemohla som nadhernej Ellie uverit, ze je do neho roky zamilovana aj ked to hrala naozaj dobre, ziadna chemia neprebehla. Film fungoval ako - tak, ale na to aku velku temu mali tvorcovia v rukach tak vcelku sklamanie. Mam pocit, ze keby Richard Curtis zobral do ruk okrem scenara aj reziu, dopadlo by to lepsie. Not a Danny Boyle fan. ()

Chenso odpad!

Film naprosto o hovnu u kterého i přítelkyně brečela,protože přišla o téměř dvě hodiny života které nam už nikdo nevrátí.Fakt trash. ()

r3musko

Prvá polovica bola nadpriemerná, ale potom to išlo z kopca a mal som problém film dopozerať. Akoby som sa díval na 2 rôzne filmy. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Hey Jude? Co to změnit na Hey Dude?" Humorné situace, které někdy lehce parodují hudební průmysl. Svět se na pár sekund ponořil do tmy, přičemž mimo jiné vymazal existenci Beatles, Coca–Coly, Cigaret či Harryho Pottera. Neúspěšný písničkář Himesh Patel zahrajete svým kamarádům na své nové kytaře Yesterday od Beatles, oni se z toho skoro rozpláčou, protože tu písničku slyšeli poprvé, a jemu postupně dojde, že je jediný, kdo ví, že je něco jinak. Rozhodne se toho využít, tak začne zpívat staré písničky ve světě, kde nikdo nezná Beatles. Pomáhá mu vyhulený hláškař, šílená manažerka a Ed Sheeran. Je to originální a milý nápad, kde nechybí ani romantická linka. - 100%. ()

Ramana

Jednoduchý děj, pěkně natočené, vybavil jsem si Beatles, ale trochu mne to zklamalo, že tam byly opravdu jen ty nejznámější "pecky" - spoustu dalších chybělo (Fool on the Hill, Strawbery fields aj). ()

mfaky

Bezvadný námět, ale bídné zpracování. Za mě promrhaný potenciál. Navíc - prý komedie, zasmál jsem se tak jednou. ()

Maatess

FIlm působil velmi jednoduchým dojmem, hlavním tahákem jsou hvězdy z amerického showbussinesu, jinak prvky komedie jsou velmi zastaralé a spíše nevtipné a jednoduché romantické prvky, už od začátku filmu každý ví co se nakonec stane. Přesto první polovina filmu byla v pohodě, ale druhá začla být zdlouhavá a nudná. 60% ()

Markusak

Návod jak má vypadat oddechová romantická komedie od známého Curtise. Jenom nechápu to zbytečné nízké hodnocení. Já to vidím tak na 70-75%. Tohle hodnocení má spousta českých filmů, které stojí za v**iž pr***l. A tenhle film, který jsem si i docela užil, má nižší hodnocení? Pardon ()

Branislav.Po

Vyborny film. Dobry napad, vtip s colou ci harry poterom 😀. Do roho fajn muzika. Od tohto filmu som necakal vela ale prijemne ma prekvapil ()

Natt

Ako 5* na truc, ale v sucastnej dobe je takychto vydarenych "jemnych komedii" malo. Kazdy vie v poslednom case napisat/vymysliet paradnu akcnu CGI scenu ci iba akcnu scenu ci nejaky "1 time" twist. Ale vymysliet relativne mile dialogy vo vtipnej pointe , to je cim dalej tym tazsie. ()

otakP

Himesh Patel Mě skvěle bavil film má dobrou myšlenku i když v dnešní éře si myslím že by se písničky už tak neujali, to ale vybočuji, líbí se mi i to že tvůrci nenechali "zmizet" jen Beatles tvůrci se díky tomu dostávají k dalším jednoduchým vtípkům a filmu to dodává tu správnou komičnost, pokud ale čekáte podobný muzikal jako je Bohemian Rhapsody tak to vůbec, já to bral jako romantickou komedii a líbilo se mi to, tak že za mě 79%. ()

Kikaa_B odpad!

Tohle proste NE! Napad sice dobry, ale ani to nestacilo na hvezdu... nesympaticke obsazeni atd. Nudila jsem se, bohuzel. ()

stuj

Skvělý nápad. A jeho zpracování mne (na rozdíl od ostatních hodnotících) kupodivu tolik nezklamalo. Ano, není to vůůůbec nic náročného, ale koukalo se mi na to strašně hezky. Bylo to moc pohodový zážitek. A s pěkným hudebním doprovodem. :D Nenáročná oddychovka. ()

JerryPilsen

Nápad dobrý,leč ostatní slaboučké.Žádná návaznost,žádný aspoň náznak vysvětlení,žádná pointa.Jenom trochu romantiky. ()

Fanoušci Any de Armas žalují studio

Fanoušci Any de Armas žalují studio

23.01.2022

Pakliže se řadíte k fanouškům kubánské herečky Any de Armas (Blade Runner 2049, Není čas zemřít), jistě si dobře vzpomenete na kauzu, kdy se sympatická kráska objevila v trailerech na film Yesterday… (více)

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě