Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po půlroce od incidentu, kdy Homelander zabil demonstranta, probíhá soud o tom, zda to byla vražda či nikoliv. A banda samozřejmě pokračuje ve svém boji. Ale co Butcher, kterému se mozek po látce V pomalu mění v pouhou černou kaši. Dokáží stále v tomto stavu něco dokázat? Obzvláště pak, když Homelander zjistí, že může skutečně dělat cokoliv chce? (FrankSusta)

(více)

Recenze (28)

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Mesto je rozdelené na dva fankluby a to na klub Starlight, ktorá odišla zo Sedmička a samozrejme klub Homelander. Prezidentské voľky zrejme vyhrá vražedná senátorka. Butcher je na sračky a do Sedmičky sa dostáva nový superintelignetný člen. Prevedenie: Tak takto nasilu natlačených buzerantov do hlavnej dejovej linky som už dávno nevidel. Vzťah budovaný 3 série je poslaný do sračiek iba pre to aby seriál naplnil kvóty. Tvorcvoia majú šťastie, že mám "The Boys" tak rád. 88% ()

Hellierer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsem rád, že se asi jedná o předposlední řadu. Z prvního dílu to zatím vypadá jako kvalitativní sešup. Nenechte se zmást, všechny ty ingredience, které na tom seriálu máme rádi, tam jsou. Brutalita, humor, politikaření, satirické popichování, bizarnost přes čáru. Ale podobně jako Erin Moriarty nám to poněkud zkostnatělo. Zápletce zatím chybí to pověstné masíčko, důvtip ale hlavně vychytralost. Zatím to působí, že seriál trochu spadl na úroveň toho, z čeho si dělá legraci. Postavy se chovají nekonzistentně, noví příchozí úplně neomámí, stáří známí začínají lézt na nervy v jejich střídmé zacyklenosti a někteří by tam už dávno nemuseli ani být. Nehledě na pár vedlejších linek, které by tam vlastně vůbec nemusely být. A to tempo je takové...halabala. Zábava pořád, ale teda kouzlo už je asi pryč. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"What whould GRETA say?"..."No, the people will tear it appart THEMSELVES"...."Statistically it is inevitable". Zial, ked vidime ako hlupe masy zacijnaju rozkladat svojou volbou demokracie, neostava, nez suhlasit s "najmudrejsou cernosskou SUB-kou. :) Celkovo vo mne epizoda zanechala pocit recyklacie, ci dokonca nudy. Obcas i otravovali niektore zlahcujuce linie pard hrdinov. Skoda. Azda to dupne na plyn a uvidime nove napady. A ozaj - nova tvar- Negan z TWD (Jeffrey Dean Morgan) a zrjem vyratana stavka na istotu do buducna? ()

FrankSusta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Návrat světa plného politiky, psychologie, vzájemné chemie, reálných podobenství a divadélek hraných jedním na druhého, který vlastně nikdy neodešel - ať už proto, že tímhle serošem fakt žiju, a nebo proto, že má takový přesah. Na první epizodu čtvrté série jsem se neuvěřitelně těšil a po za mě ne moc extra Gen V tvůrci opět dokázali, že to zkrátka umí, jen občas ulítnou. Je to opět nádherně vyváženě nevyvážený (nebo nevyváženě vyvážený?) mix všeho, co činí tuto (filmařskou) bandu tak přitažlivou (a opakuji, že (jen) násilí to není!!!). A zcela upřímně... otvíračka týhle řady mi asi sedla o něco víc, než ta v předchozí sérii (nějak mi nepřišlo, snad jako kdyby říkali: ''Hele, co vše umíme...''). Sakra, to má spád! ()

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No start 3. série už asi nenapodobí nic, protože to byl takový extrém, že to už asi překonat nepůjde. Jedna se zde o vlažný vstup s několika změnami (z MM je hubeňourek kterého jsem skoro ani nepoznal a vtípek jestli se nechce najíst hodně bodnul, Frenchie je (asi) bisexuál a Annie... tu raději nechám být, už tu o ní padlo dost slov). Furt to má ten drive a pořád mě to drží u TV jak málokterý seriál. Snad se to všechno co nejdříve pořádně rozjede. Házet flintu do žita po prvním díle by neměl nikdo. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Na začátku a konci epizody hraje píseň „God Save the Queen“ od Sex Pistols. (FrankSusta)

Reklama

Reklama