Letos v prosinci zažijte ve VoughtCoin Aréně příběh Vánoc tak, jak má být vyprávěn... na ledě! Vought představuje Vought na ledě! Vstupenky jsou již nyní k dostání na VoughtNaLede.com! (Prime Video)

SpaceOdyseus

Už mě to moc nebaví. Jasně, celé to je jen satira na americkou politickou situaci, ale když jsme se pohybovali v mantinelech metafory, bylo vše v pohodě. Ale když tvůrci začnou zesměšňovat názorové odpůrce tím, že jejich argumenty dávají do úst směšným a karikaturním postavám, přijde mi to za hranou ať už s nimi souhlasím nebo ne. ()

tomik99

S každým dílem mi i více docházejí slova, co k tomu vlastně ještě nového říci, abych se neustále neopakoval. Asi stý hon na Huggieho od nejmnocnější bytosti na světě už snad nemá smysl ani zmiňovat. Opravdu někdo čekal, že Se Hughovi něco stane? A vlastně kdysi ta nejsilnější stránka seriálu (brutalita), mi přijde vůbec teď tou nejslabší, nejfádnější a na sílu cpanou do každého dílu. Scéna na ledovém kluzišti byla zbytečná. ()

AdelleR

Tři vypuštěné díly mám za sebou a - jako nevím, no. Tahle epizoda rozhodně zatím nejlepší, zachraňuje to Homelander, který je pořád stejně děsivý a perfektně zahraný. Zbytek se plácá. Postavy si přece doteď něčím prošly, proč mám dojem, že najednou udělaly x kroků zpátky a netuší o tom, co se dělo před touto sérií? Starlight je mimo. Ashley je mimo. Frenchie a Kimiko jsou mimo. Butcherův charakter je na nule. Homelander nebo Vicky, dva největší terče a dva nejsilnější terče, jsou konfrontováni, ale... nezabíjí, neřeší to. Opět je na scéně linka "jako malá jsi mi ublížila, takže teď v dospělosti ti to vracím". A banda byla vždycky komická tím, jak (ne)fungovala, jenže teď už fakt prostě nefunguje. MM je osina v zadku a Hughie si to nechává líbit, cože? Zatím jsem z toho prostě hrozně rozpačitá a nevidím v tom tu genialitu předchozích sérií - byť teda au ty scény s konspirátory, jako bych vlezla do sekce komentářů na facebooku. Jsem zvědavá, co přijde v dalších dílech, zvlášť jestli to plánují natáhnout ještě na pátou sérii. ()

Martrix

Opět se potvrzuje, že epky bez Homelandera jsou poloviční. Ta postava je tak skvěle napsaná a především obsazená, že je zbytek osazenstva občas jen za křoví. A bohužel se to týká i Butchera, který je už třetí díl v jedné poloze. Obsahově jsme se zase nikam neposunuli, ale díky Homičovi to nuda nebyla. Nicméně....nepředvídatelný gejzír nápadů se tentokrát rozhodně nekoná. Vcelku už chápu, proč vypustili tři epky najednou. Až od třetí to začíná stát za to. ()

LachtanShows

V popředí teď figuruje veřejná špína na Starlight, chcete-li Annie January, a to mě upřímně nesedí jako linka, co by se měla táhnout více díly a působit jako stěžejní. Sice se do toho semtam naznačí i osobní démoni ostatních postav, ale z téhle epizody jde cítit, jako kdyby měla 4. sérka fungovat jako přemostění do té poslední. ()

• V úvodu epizody zazní úryvek písně I Wanna Rock (1984) od Twisted Sister. Při pečení sušenek hraje „Sunshine, Lollipops And Rainbows“ od Lesley Gore a ve 22. minutě hraje „La nuit le jour“ od Les Terribles. (Duoscop)