O 10 let mladší

Česko, 2018, 60 min

Režie:

Jana Rezková

Účinkují:

Monika Absolonová (moderátor), Martina Randová (moderátor), Osmany Laffita, Daniela Havlíčková

Zbrusu nový pořad TV Nova O 10 let mladší představí divákům unikátní proměny dvojic.Nejedná se však o náhodně vybrané dvojice, každou spojuje nějaký vztah. Kamarádi, sourozenci, partneři, spolubydlící nebo i sousedé změní svůj dosavadní život a omládnou o deset let. O dvojice se postará tým špičkových odborníků – např. lékařů estetické medicíny, módních stylistů,výživových poradců a dermatologů. Diváci se mohou těšit na zákulisí náročnějších zákroků z plastické chirurgie či dermatologie. Pořadem bude provázet empatická a talentovaná zpěvačka Monika Absolonová. V každé epizodě mezi sebou budou bojovat dva týmy odborníků a udělají vše pro to, aby svého klienta omladili o co nejvíce let. Reality show O 10 let mladší je plná neuvěřitelných proměn obyčejných lidí. Sledujte příběhy lidí, kteří změní svůj život! (TV Nova)

Kodousek

Mě těch starších lidí bylo upřímně líto, takhle je ponizovat ukazovat je bez zubů. Strašně jsem jim přála tu proměnu, ale vystavovat je ve skleněné krabici a pouštět jim potom ty ostré komentáře, televizní zábava se zase posunula velký kus do absurdnosti a srážení lidské důstojnosti. ()

Ondr4H odpad!

Prosím vás novo nedělejte z lidí pitomce, u mise nový domov ukazujete stavební zázraky za pět dní.Zde zas scifi lidské, prej že se dá po plastice cvičit a prý za blbý měsíc se dá tolik udělat, zvlášť když je rozřežete hned třetí den.Absolutní hovadina, to by jim ty stehy akorát popraskali. Akvárko je nechutné a celé vyznění pořadu je poplatné konzumní době, které dává umělost nad přirozeností. ()

Gaskammer odpad!

Cituji z jednoho dílu: "Lidi vás posuzují jenom podle fotky, když jste škaredý, tak s vámi do hospody nepůjdou." Lol, jasně, české hospody (a vlastně i ty světové) jsou plné "Bradů Pittů". To je jenom jedna z absurdností tohoto televizního odpadu. 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩 ()