Prvorozený
Hrají
August Wittgenstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Izabella Scorupco
Polsko
Nejlepší seriály:
Alias (2001) (seriál)
Královny Barakudy (2023) (seriál)
Prvorozený (2018) (seriál)
Anders Mossling
Švédsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Most (2011) (seriál)
Království (1994) (seriál)
Filip Alexanderson
Švédsko
Nejlepší seriály:
Prvorozený (2018) (seriál)
Eric Ericson
Švédsko
Nejlepší seriály:
Restaurant (2017) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Prvorozený (2018) (seriál)
Gizem Erdogan
Švédsko
Nejlepší seriály:
Chalífát (2020) (seriál)
The Playlist (2022) (seriál)
Láska a anarchie (2020) (seriál)
Alexandre Willaume
Dánsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Pia Tjelta
Norsko
Nejlepší seriály:
Seveřané (2016) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Šťastná to zem (2018) (seriál)
Lisa Linnertorp
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Nikdy neotírej slzy bez rukavic (2012) (seriál)
Restaurant (2017) (seriál)
Lóránt Nagy
Maďarsko
Nejlepší seriály:
Prvorozený (2018) (seriál)
Levente Orbán
Nejlepší seriály:
Prvorozený (2018) (seriál)
Simon Norrthon
Švédsko
Nejlepší seriály:
Dag (2010) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Skuteční lidé (2012) (seriál)
Karin Bjurström
Švédsko
Nejlepší seriály:
Patchworková rodina (2017) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Prvorozený (2018) (seriál)
Rolf Lydahl
Švédsko
Nejlepší seriály:
Dříve než zemřeme (2017) (seriál)
Skuteční lidé (2012) (seriál)
Arne Dahl: Až na vrchol hory (2012) (seriál)
Christian Hillborg
Švédsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Potvora (2016) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Gunilla Abrahamsson
Švédsko
Nejlepší seriály:
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)
Rebecka Martinsson (2017) (seriál)
Vraždy v Sandhamnu (2010) (seriál)
Kristofer Kamiyasu
Nejlepší seriály:
Boj o moc (2018) (seriál)
Dobrá znamení (2019) (seriál)
Box 21 (2020) (seriál)
Lars Green
Švédsko
Nejlepší seriály:
Čestné modré oči (1977) (seriál)
Prvorozený (2018) (seriál)
Björn Andersson
Švédsko
Nejlepší seriály:
Patchworková rodina (2017) (seriál)
Vražedná konstelace (2016) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Johan Hallström
Švédsko
Nejlepší seriály:
Wallander (2005) (seriál)
The Hundred Code (2015) (seriál)
Stíny nad Stockholmem (1997) (seriál)