Reklama

Reklama

Constantine City of Demons: The Movie

Obsahy(1)

Deset let po tragickém omylu se Chas Chandler a okultní vyšetřovatel John Constantine vydávají vyléčit Chasovu dceru Trish z démonického kómatu. (LUKICKK)

Recenze (23)

Shakers 

všechny recenze uživatele

John Constatine ma nikdy moc nebavil v samostatných filmoch. V Lige je inak super. Tie jeho duchárske príbehy ma moc nebavia a ani tento nebol zo začiatku nič extra, čo by ma nejako strhol, ale to ma predovšetkým vynikajúceho Matta Ryana, ktorý ma stále perfektný arzenál trefných hlašiek a dodáva tej postave poriadny šmrnc. Veľkým plusom je až záverečná pol hodinka a hlavne finále, ktoré mi prišlo až nečakane dobre, takže s odretými ušami tu štvrtú tam vrazím. 75% - 4* ()

Jinny 

všechny recenze uživatele

Inu, občas je vidět trochu horší animátorské řemeslo a děj neubíhá úplně plynule. Film obsahuje ingredience, které od Constantina chceme - cynismus, démony a krev. Všechno v neředěné podobě. Fanouškům komiksového Constantina bych ale přece jen doporučila krotší Ligu spravedlivých: Temno, zkrátka protože se jedná o celkově lepší film. ()

Reklama

PKD 

všechny recenze uživatele

Velké přequapení po dlouhé době na poli DCAU obecně. Pokud se tehdy nadělalo haló, že Killing Joke jest 1. DC animák s R přístupností, tak tady by to už muselo býti rovnou X. Tohle není ani pro děti (jako by snad někdy bylo, ještě to tak) ani pro mládež. Tohle je opravdu pro dospělé a když pominu absenci častého fuckování, kurvování (a větší Johnovu vychcanost, která jest v DCAU poněkud potlačena, nikoli však zcela vymazána) kterým nás oblažoval J.C. v dobách dááávno tomu, tak je to 100% Constantine, který byl už hodně dobře uveden v předešlých DC anim. filmech. V podstatě mohu říci, že ho stavím těsně pod hraný film. Temnota, deprese, zmar, krev a na animák vysoce erotická scéna, kterou jsem prostě po 40 shlédnutých a v osobním vlastnictví filmech...nečekal. Matt Ryan je perfektní volba. Vskutku. Byť takový Robin Atkin Downes (který zde též je, ale hlasově jsem ho vůbec nepoznal) by u mě byl na stejné úrovni hlasové dokonalosti. Special quest star....Nergal, jehož podoba je poněkud kýčovitá, ale co už. Dle gnostických spisů ze 13.st, Anděl moru a údajně velitel pekelné tajné policie. Zde, totální zmrd, par excellence. Je to asi po1. v životě, kdy jsem v nějakém filmu nefandil démonovi či temnému Anděli. Ten nápad s personifikací L.A. je geniální. Asi zatím nejlepší De Matteisův scénář k nějakému DC anim. filmu. Ne, že by ty předešlé stály za prd. ()

Raziel_cz 

všechny recenze uživatele

Ten polopatický styl, kdy všichni neustále vysvětlují expozici, mě sral, ale... pořád je to Constantine. Ten příběh je docela fajn a pořád je to pro dospělé, pořád to má Matta Ryana a pořád k tomu hraje stejná znělka, která Johna roztomile provází napříč televizním DC univerzem, takže tomu tu filmařskou antitezi odpustím. Jo, hraný seriál je podstatně lepší a Justice League Dark, no, ne podstatně, ale stejně. Ale taky je to pořád na kilometry před kinofilmy, má to démony v plyšových bačkorách, kteří se koupou v rozpuštěných lidech, děti tu končí v pekle a Constantine je stejný hláškující antihrdina, jak ho máme rádi. A především – pořád je to zábava. ()

tomik99 

všechny recenze uživatele

Johna Constantina mám rád, ale tenhle film mi úplně nesedl. Ocenil jsem pohled do Johnovy komplikované minulosti a jeho začátcích v Newcastlu, stejně tak bylo zajímavé dozvědět se o jeho vztazích s přáteli. Jakmile se ale objevil na plátně nějaký démon, měl jsem problém. Chápu, že ke Constantinovi neodmyslitelně patří, tady se ale všichni (a kolik jich je) chovají jako naprostí pitomci. Film má pár dobrých myšlenek a odhalení hlavního záporáka v půlce filmu mě dostalo, ale nepovažuji Nergala za nějakého super promyšleného padoucha s excelentním plánem. Vlastně mě docela nudil. Dost mě navnadila úvodní scéna z blázince, kdy jsem doufal, že právě tato část Constantinova života bude více prozkoumána. Celý film jsme ale brousili na okraji hrnce a od toho se také odvíjí moje hodnocení. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Adresa v Los Angeles, na kterou je Constantine pozván, je Enstrom 1247. Enstrom je přesmyčka slova „monster“. (LUKICKK)

Reklama

Reklama