Reklama

Reklama

Batwoman

(seriál)
  • USA Batwoman
Trailer
USA, (2019–2022), 35 h 36 min (Minutáž: 40–42 min)

Hrají:

Ruby Rose, Javicia Leslie, Nicole Kang, Rachel Skarsten, Dougray Scott, Meagan Tandy, Elizabeth Anweis, Dakota Daulby, Brendon Zub, Camrus Johnson (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(51)

Obsahy(1)

Tři roky po Batmanově záhadném zmizení zavládne v Gothamu zoufalství. Bez maskovaného bojovníka jsou gothamské policejní složky brzy přemoženy kriminálními živly, proti kterým jsou ostatní bezmocní. Na scénu vstupuje Jacob Kane se svou bezpečnostní vojenskou firmou Crows Private Security a rozmístí po městě všudypřítomné střelce a milici. Nemilosrdné přestřelky mezi gangy si před lety vyžádaly životy Jacobovy první ženy a jedné z jeho dcer. Svou přeživší dceru Kate Kaneovou proto pošle z Gothamu pryč do bezpečí. Po potupném vyloučení z vojenské školy a letech tvrdého výcviku přežití se Kate vrací domů zrovna ve chvíli, kdy se Wonderland gang zaměří na otcovu bezpečnostní firmu a unese jeho nejlepší agentku Sophii Mooreovou. Aby Kate pomohla své rodině i celému městu, musí se stát někým, kým její otec pohrdá - bdělou strážkyní. S pomocí své dobrosrdečné nevlastní sestry Mary a mazaného Lukea Foxe, syna technologického mága z Wayne Enterprises Luciuse Foxe, se Kate Kaneová pokusí pokračovat v odkazu svého nezvěstného bratrance Bruce Waynea jako Batwoman. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (29)

Wyrdas odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dohromady jsem viděl asi dvanáct dílů, z čehož polovina byla z první série. Abych to nějak shrnul... první série sice byla odpad, ale tak nějak čestný odpad. Druhá a třetí série byla pouze čisté a vydestilované zlo, bolest a utrpení. Místo popcornu lobotomie a do žíly duhovou plasmu. Jinak nevím, jak jinak by to někdo dokázal vstřebat celé. U mnoha seriálů člověk baží po dalším dílu ihned po titulkách, ale tady jen hlídáte hodinky. Na to, jak neuvěřitelně nic se tam neděje je stopáž doslova zabijácká. Samozřejmě místo nějakého příběhu, smysluplnosti, relevantnosti a nebo alespoň vhodných herců se dbalo na splnění kvót pro lesby, homosexuály, černoty a zaplnění záporáků bílými sviněmi. Úpadek dnešní doby je přímo katastrofický a obávám se, že můžou tlačit kolik nových filmů, potažmo seriálů chtějí... ale když se budeme chtít podívat na něco libového... budeme muset sáhnout do šuplíku z osmdesátých a devadesátých let. Jako milovník DC a explicitně Batmana (k němuž jsem Batwoman tak nějak počítal) musím říct, že jsem nejen zklamán, ale i znechucen. ()

cariada odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle bylo utrpení. Lesbická show nic víc. Nevím která postava byla otravnější ať už afektovaná lesba Kate či její strašný otec nebo nesmrtelná sestra Alenka. Náhradnice za hlavní postavu byla snad ještě horší a neskutečně se pletla s tou agentkou, která byla na zabití. Ten černošský poskok Barwoman byl taky hrozný., jediný kdo za něco trochu stál byla ta nevlastní asijská sestra. Celé je to jak pro mateřskou školku. Ještě že jsme u toho hrál hry a rychle to uteklo jinak bych to po pár dílech vzdal. ()

Reklama

Knowho 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle nejen že byl jeden z nejhorších DC seriálů a jeden z nejhorších seriálů podle komiksů, ale celkově jeden z nejhorších seriálů, které jsem kdy viděl. Děj seriálu (1. série) se hrozně vleče(Pokud nepočítáme Crisis on Infinte Earths) a když se trochu konečně rozjede BUM dojde k nahrazení hlavní Kate Kane v podání Ruby Rose, opravdu příšernou Javicii Leslie a její Ryan Wilder. Celkový seriál obsahuje opravdu jenom PÁR dobrých herecký výkonů a to většina z nich jsou herci z jiných Arrowverse seriálů. Střih a volba hudby do jednotlivých scén je OPRAVDU PŘÍŠERNÁ, např. unesou postavu, jenž je důležitá pro Ryan a scéna se snaží být dramatická-proto v pozadí hraje hip hop hudba. Ale dobrá, 1. i 2. série jsou příšerné, ale zdaleka ne tak moc jako 3. Už pouze pilotní epizoda je...no nemůžu říct jinak, než debilní. To v čem byl seriál do té doby špatný se ještě ZHORŠILO. Zničeho nic se zde objeví hrozně nudná dějová linka s Poison Ivy (Ivies?), která když byla ukončena jsem si opravdu oddechl. Marquis byl, ale relativně fajn záporák, ale zase konec jeho postavy byl hrozně trapný vytáhnutý jako z Disney filmu. Nejlepší z záporáků je Victor Zsaz, kterého jsme si upřímně užil a byl by ještě lepší kdyby ho ve 3. sérii více nedomrvili... Každopádně jsem rád, že je konec a nikdy nevznikne 4. řada...ještě ale budu muset přežít Javiciino hraní  ve finální sérii Flashe... 2/10 ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Jasně, je to spíš rodinné drama o osudu dvou rozdělených sester se špetkou lesbické romance a komiksovým pozadím. Žádný díl není překvapivý nebo extrémně napínavý a není tu touha pustit si okamžitě další díl. Prostě žádná pecka nebo překvápko roku. Ale jinak celkem pohodová oddychovka ve stylu female hero seriálů, na kterých jsem vyrůstala (Černý Anděl, Alias) s Ruby Rose, pro kterou mám dlouhodobě slabost. Divácky nejoblíbenější díl s různými verzemi Supermana mě bavil nejméně, vůbec mi nezapadal do vybudovaného děje, ale na tom je přesně vidět, že zatímco já se těším z toho komorního dramatu a části, kdy na sebe hrdinka bere kostým, bych ani nemusela mít, ostatní diváci prostě očekávali poctivou akční komiksovku bez zbytečného plkání o rodinných hodnotách, a proto je hodnocení tak nízko. Pro mě každopádně skromné guilty pleasure. 60% ()

Listyx odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle je opravdu nářez, po první vychytané sérii autoři přeřadili na vyšší rychlost a po světelné dálnici se pustili tam kam se ještě žádná produkce nepustila. To chce prostě fištrón, když je okolo tolik komixovýho matroše, že už jsme tim tak sjetý, že sereme hovna s hvězdičkama, tak vygenerovat na poměrně atraktivní postavu seriál, kterej z fleku strčej do kapsy i Jů a Hele. Jo a když se to tak chytlo tak to ještě vylepšit přeobsazenim zoufalců totálníma zkrachovalcema. Koukat se na to fakt nedá (kdo to zmákne tak klobouk dolu (a naplnit do hněda a zase nahoru)) páč po první sérii má už úlně každá postava charisma dost vošmataný kliky vod hajzlu, ježiš pardon, tedy výkon některých postav není úplně na výši. Děj by byl lepší kdyby tam nebyl a dějovou linku na čtvrtou sérii bych navrhoval neco ve stylu "Ahoj jsem Mařena, jsem celá taková vlhká a potřebuju mocinky pomoct." "Čau já jsem Helga vymetačka komínů, jdem na to.". Není to moc, ale má to náboj, jo a musíte si s tím vystačit na celou sérii. Ale rozpočet to dost seřízne a sledovanost poletí nahoru. Honoráře se vzdávám ve prospěch asociace pro talentované herce. ()

Galerie (536)

Zajímavosti (12)

  • Ruby Rose málem ochrnula při kaskadérském kousku v důsledku vyhřezlé ploténky v oblasti krční páteře, musela podstoupit urgentní operaci a na Instagramu zveřejnila video z operace páteře. (LUKICKK)
  • Natačení první série probíhalo převážně v kanadském Vancouveru, nicméně pro záběry města Gotham tvůrci využili i lokací amerického Chicaga, přičemž toto město již Gotham představovalo v trilogii Temný rytíř. (fiLLthe3DD)

Související novinky

Batwoman našla novou Kate Kane

Batwoman našla novou Kate Kane

22.03.2021

Herečka Wallis Day (Krypton) byla oznámena jako nová posila do seriálu Batwoman. Ujme se pak postavy Kate Kane, kterou v první řadě hrála herečka Ruby Rose. Seriál v poslední epizodě odhalil, že… (více)

Batwoman zahodí postavu Kate Kane

Batwoman zahodí postavu Kate Kane

04.06.2020

Stanice CW zdá se vyřešila svůj nastalý problém v rámci seriálu Batwoman, který vznikl díky nečekanému odchodu herečky Ruby Rose z hlavní role. Ta důvody neuvedla, nicméně spekuluje se, že v tom… (více)

Ruby Rose opouští roli Batwoman

Ruby Rose opouští roli Batwoman

20.05.2020

Herečka Ruby Rose šokovala fanoušky oznámením, že končí v roli komiksové Batwoman od stanice CW. Role tak bude ve druhé řadě obsazena jinou herečkou, seriál si nyní dává pauzu, na obrazovky by se měl… (více)

Reklama

Reklama