Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Po další hádce Celeste podnikne kroky vstříc vlastní nezávislosti. Před dlouho očekávaným benefičním večírkem školy se Madeline potýká s následky své minulosti, zatímco Jane zjistí, kdo ve škole doopravdy ubližuje Amabelle. (HBO Europe)

Recenze (17)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To najlepšie nakoniec alebo ako sa všetko uzavrelo a ako všetko krásne do seba zapadlo. Ples s Elvisom a Audrey, kde ich musel hrať každý výborne vystihoval veľké malé klamstvá, ktoré sme sledovali počas celej série. Tentoraz ale vyšiel každý s pravdou von, či už to bolo spôsobené alkoholom, vyšetrením záhady okolo škrtenia alebo iba vyeskalovaním situácie. Kto bol ten malý rošťák, čo dievčatko škrtil, na to sa dalo dôjsť už skôr, Janeino odhalenie ale bolo prekvapením ako pre ňu samotnú, tak pre diváka. ()

enola1982 

všechny recenze uživatele

Na posledni dil jsem byla moc zvedava, ale tohle jsem opravdu necekala. Spadla mi brada, naskocila husi kuze a tekly slzy...to vse zaroven. Behem par vterin mi probehly hlavou pribehy vsech predstavitelek a ja je vsechny pochopila. Najednou bylo vse jak ma byt a ja buhvi proc pocitila obrovskou ulevu. Famozni zaver!! Za neuveritelne emotivni rozuzleni celeho pribehu davam 5 hvezdicek se spatnym pocitem, ze je to malo. ()

Reklama

maoc 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslední díl je skvělý. Hlavně ta divákova úvaha, co asi bude potom - protože vztahy dostaly tak vážnou trhlinu, že už nikdy nemohou být normální. V takto namíchané skupině lidí nemůže sdílené dost citlivé tajemství udělat nic dobrého. Jsou si až příliš vzdálení, aby to unesli. Blízcí si jsou jen povrchně a proto, že momentálně musí. Proto působily ty idylické scény na konci tak mrazivě. ()

Kytarka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přiznám se, že jako maniak do detektivních příběhů jsem závěr zčásti trochu očekávala, minimálně jednu souvislost k onomu závěru se přímo vztahující. Poslední díl Sedmilhářek byl ryze famózní, dojemný a srdceryvný, herci se předháněli ve výkonech a použité prostřihy daly obsahu ještě větší dramatičnost. Smekám a běžím si koupit knihu ;) ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Alexander Skarsgård, Laura Dern. Ti všichni mají v kapse čerstvou nominaci na Zlatý glóbus. Oprávněně. Jsme ve finále. Po několik večerů jsme byli svědky střídání úhlu pohledu, dokonalého vykreslení charakterů jednotlivých postav, pevného režijního vedení i skvostných dialogů. Se samotným vyústěním jsem s lehkým přivřením očí spokojený, příjemně uzavřel tenhle satirický pohled na zazobané postavičky s kostlivci ve skříních. Péče o děti, posedlost dětmi. PS: Předání mobilního vzkazu od „milovaného“ manžela Celeste při přípravě na seznamovací večírek je náležitě mrazivé. ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama