Reklama

Reklama

Once Upon A Deadpool

  • Austrálie Once Upon A Deadpool (více)
Trailer 2

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (23)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Tahle věc je naprosto zbytečná a je to strašná kravina. Dětem přístupný sestřih klasické deadpoolovské dvojky (která je samozřejmě mnohem lepší, než tohle) a kde je to nejlepší vypípáno nebo pryč. Jenomže je to furt zábava a to i díky těm nově natočeným předělům, které jsou naprosto luxusní. Takže jo, čtyři hvězdy naprosto zadarmo. Takhle se to dělá! ()

maty39 

všechny recenze uživatele

Pouze pro fanoušky (se zvýšeným prahem tolerance) a možná pro pár lidí, co chtějí vidět ze studijních důvodů co se stane při podobném prostřihávání kvůli přístupnosti. Samotný film ztrácí návaznost jednotlivých scén, zábavných momentů výrazně ubylo a dotočený materiál nenahradí zážitek z původního filmu a popravdě ani neospravedlní ztrátu dvou hodin, které by jste věnovali sledování tohoto díla. Komu se nelíbila původní verze alespoň na 90%, tak klidně může zapomenout, že něco podobného existuje a jestliže se na to chce podívat někdo, kdo hodnotil pod 50%.... oh boy.... U mě zvítězila zvědavost a díky tolerantnosti k podobným experimentům jsem to dal v pohodě, ale nikdy více, obzvláště když máme originál. ()

Reklama

silentname 

všechny recenze uživatele

"Once Upon A Deadpool" je v podstate úplne zbytočný film. Za seba poviem, že je fajn si pripomenúť prečo ma bavil "Deadpool 2", no na druhú stranu je to len ukážka toho prečo by Deadpool mal ostať v R-ku. Scénky s Fredom Savagom sú podľa mňa vtipné a slúžia trošku na nový typ humoru a nové fóry, no ostatné sme buď videli, alebo to v jadre neukáže absolútne nič. Tým, že je to v PG-13 to nemá tú akciu, ktorá ma bavila, je to vysoko prestrihané, spracované veľmi ľahučko a reálne to je len ukážka, že takto by to vyzerať nemalo. Ak to bol Deadpoolov cieľ... ukázať nám prečo by mal ostať v R-ku a nerobiť ho takto... tak to funguje. Ak to plánom nebolo, tak nemám moc čo na filme vyzdvihnúť. Humor sa tu stráca v slušnosti a aj tých pár fórov čo fungujú sme už videli v minulom filme. Odporúčam radšej pozrieť "Deadpool 2" než toto. A ak máte pocit, že vaše decká na to ešte nie sú dosť vyvinuté, tak pár rokov počkajte a ukážte im originál. Pre mňa je to menej vo filme, ktorý reálne ponúka viac. Hodnotenie: C+ ()

Franki69 

všechny recenze uživatele

Takže…Deadpool 2 s více pípáním a s přidanými scénkami úchylného večerního předčítání, tlacháním o Disneyovkách nebo o tom, kdo je a kdo už není od Marvelů. Jinak z 90% stejnej film…Je to vlastně frajeřinka, uvést v kinech blockbuster a vydělat na něm stomilióny dolarů, pak ho drobně přestříhat a něco drobně dotočit a hurá do kin znovu. A jak to vypadá… záměr klapnul. Hodnocení ale dávám nižší…končím u nadprůměru 60%. Nevím jak vy, ale já se stejnými vtipu napodruhé už směju míň. Ale bavil jsem se, ne že ne… ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Vlastně vůbec netuším proč tohle vzniklo. Je to prostě totožný film jako druhý Deadpool, akorát bez krve a sprostých slov. Jenže to je to, co dělalo Deadpoola Deadpoolem. Akce je fajn, Cable skvělej, humor taky a je to nejspíš tím, že jsem dvojku už dlouho neviděl, ale dle komentáře k originálu bych řekl, že mě tohle teď sedlo víc. Určitě to ale není díky PG-13. ()

Reklama

Reklama