Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(22)

Obsahy(1)

Herečka Aidy Bryant (známa hlavne účinkovaním v Saturday Night Live) si zahrala postavu Annie, mladej tučnej ženy, ktorá chce zmeniť svoj život, ale rozhodne nie svoje telo. Snaží sa naštartovať kariéru a nájsť rovnováhu v milostnom, rodinnom a profesijnom živote. (dwdb)

Videa (3)

Trailer

Recenze (3)

nineweh 

všechny recenze uživatele

Místy je to z hlediska tématu hodně silné, zvlášť čtvrtý díl je trefa přímo do černého. Jinak ale průměr, který se nedokáže rozhodnout, jestli chce být komedií, nebo řešit vážné věci, a skloubit obojí dohromady mu moc nejde. ()

kockodan 

všechny recenze uživatele

Přirovnávaj k Líně Dunham (Dun-ham zkr. pro Dušená šunka) a jejímu jinému seriálu o vypasených holkách. Bohužel nemohu sloužit abych toto srovnání potvrdil, či vyvrátil. Než bych viděl něco s Línou Dušenou šunkou, raději bych si upižlal ruku u lokte plastovým nožíkem, co dávaj v čínský restauraci k jídlu, který si berete s sebou! Tady se tlusťoška rozhodne najít pomocí IT kolegyně svýho online trolla, kterej jí mimo jiný verbal abúz i vyhrožuje smrtí, a místo aby na něj zavolala policii, tak si sama dojde večer k němu domů a prohodí mu cihlu okýnkem u jeho auta a seřve ho in person jak ho nenávidí, a Fuck you a zdvižený prostředníčky jen lítaj. Asi tak. Zasmál jsem se od srdce jen jednou, a to když její přítel hlídal zfetovanýho jorkšíra její roommate a sám se u toho sjel a tripoval s čoklem všude po baráku a zahradě. Jinak docela poctivá tv tvorba ale na druhou season mě to zrovna nenašturmovalo. Formát šesti epizod v té první byl naprosto dotačující ke sdělení závažného message, že tusťošky (nevím proč se tam nikde neobjevil obézní chlap) jsou menšina a pod těmi tukovými sádelnými polštáři taky i lidské bytosti s city a že zažívají nesnesitelný dennodenní abúz ze všech stran, od rodiny počínaje, přes práci a kolegy až po random sprosté arogantní lidi na ulici a v kavárnách. Poctivých 65%. Neurazilo. ()

Reklama

hansel97 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aidy Bryant si s Hulu tak nějak sama natočila svoji verzi Girls. Trochu méně odpornou a trochu více zaměřenou na problémy tlustých holek, ale jinak je to vlastně show podle stejné šablony, kde trochu chybí osobitý a silný ansámbl vedlejších postav oproti onomu podobnému seriálu. Jediné plus pro nefanoušky bude absence Leny Dunham. (S1 - ★★★☆☆) ()

Galerie (294)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama