Režie:
Myeong-woo LeeScénář:
Jae-beom ParkKamera:
Dae-Young YoonHudba:
Dong Yoon KangHrají:
Nam-gil Kim, Seong-gyoon Kim, Honey Lee, Joon Go, Sae-rok Keum, Kwang-je Choi, In-gi Jeong, Hyung-mook Kim, Moon-shik Lee, Gi-joong Han, Ji-won Baek (více)VOD (1)
Epizody(20)
-
Epizoda 1 (E01)
-
Epizoda 2 (E02)
-
Epizoda 3 (E03)
-
Epizoda 4 (E04)
-
Epizoda 5 (E05)
-
Epizoda 6 (E06)
-
Epizoda 7 (E07)
-
Epizoda 8 (E08)
-
Epizoda 9 (E09)
-
Epizoda 10 (E10)
-
Epizoda 11 (E11)
-
Epizoda 12 (E12)
-
Epizoda 13 (E13)
-
Epizoda 14 (E14)
-
Epizoda 15 (E15)
-
Epizoda 16 (E16)
-
Epizoda 17 (E17)
-
Epizoda 18 (E18)
-
Epizoda 19 (E19)
-
Epizoda 20 (E20)
Obsahy(1)
Vznětlivý kněz nedokáže nečinně přehlížet nespravedlnost. Pokusí se proto objasnit smrt kolegy, který zemřel za nejasných okolností. (Netflix)
Hrají
Nam-gil Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Agui Maeumeul Ilgneun Jadeul (2022) (seriál)
Seong-gyoon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Na útěku (2023) (seriál)
Honey Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Sangeo (2013) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Joon Go
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Zachraňte mě (2017) (seriál)
Sae-rok Keum
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Oworui Cheongchun (2021) (seriál)
Soundtrack #1 (2022) (seriál)
Kwang-je Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
In-gi Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Hyung-mook Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Vincenzo (2021) (seriál)
Moon-shik Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Gi-joong Han
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Hlas (2017) (seriál)
Ji-won Baek
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Výjimečná právnička U Jong-u (2022) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Bláznivě zamilovaní (2021) (seriál)
Dong-hwan Jung
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Gyoo-pil Ko
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Vagabond (2019) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Joo-hee Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Penteuhauseu (2020) (seriál)
Min-jae Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Won-hae Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Je-yeon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Bláznivá holka (2017) (seriál)
Ah-in Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Byutipul maideu (2016) (seriál)
Jae-ho Heo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Gyeolhoneul gidaehae (2014) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Gi-yeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)