Reklama

Reklama

Ledová sezóna: Ztracený poklad

  • USA Norm of the North: King Sized Adventure (více)
Trailer 2

Norm má na první pohled vše, co takový král ledového severu potřebuje. Je velký, správně chlupatý, má velké zuby i milovanou medvědici po boku. S jeho královským majestátem a medvědí hrůzostrašností už je to ovšem trochu horší. Norm má rád hlavně zábavu, pohodu, kámoše, o jeho roztržitosti ani nemluvě. Zato mu nechybí odvaha a dobré srdce a obojí bude znovu potřebovat. Na jeho pól se totiž přenese honička za ztraceným pokladem a dávná starobylá památka se shodou náhod ocitne právě v těch jeho nejméně povolaných tlapkách. Norm se pochlapí a slavnostně slíbí, že vzácný artefakt vrátí na místo, odkud byl ukraden. Vyzbrojí se trojicí nezničitelných polárních lumíků a vydá se najít pradávný chrám ležící uprostřed džungle kdesi na jiném konci zeměkoule. Hádanky, nástrahy a pasti překoná s odzbrojující bezstarostností a všichni noví kamarádi se nestačí divit, jak velká je Normova schopnost šlápnout vždy vedle. Pokud se mu podaří vrátit poklad včas, zabrání katastrofě. Džungle už ale po jeho návštěvě nebude jako dřív! (Bontonfilm)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (11)

Deidy odpad!

všechny recenze uživatele

Jsem se tak nudila v nákupáku, čekala na ségru a tak jsem dostala spásný nápad, že zajdu do kina za nějakou tou kultůrou, abych zabila dvě hodiny čistého času (mám podezření, že jsem měla být chlap, protože nakupování mě k smrti nudí). Jenže v brzkém odpoledni dávaj jen samé filmy, o které si rozumný člověk ani oko neopře, nebo pohádky. Říkala jsem si, že na pohádce se snad nedá nic posrat, hlavně, když to baví děti. Jenže problém byl v tom, že tahle hrůza nebavila ani ty děti, takže si vemte ten horor, když jste dospělá kráva, který táhne na třicet, sedíte v kině plném dětí a NIKDO se nesměje. Pokusů o humor tu bylo nepočítaně, z toho jen maximálně dvakrát to padlo na úrodnou půdu, že jsem se lehce uchychtla pod knírem. Je to špatný pokus o vykradení Lvího krále a Madagaskaru, akorát to celé bylo popadnuto za špatný konec a výsledek je to, že po pěti minutách máte chuť se zabít. Hlavní hrdina není vůbec vtipný, byť se snaží hláškovat každých pět sekund, dámy tento pocit jistě dobře znají, když jdou na rande s nějakým debilem, který se snaží být vtipný za každou cenu. A o špatný animaci snad ani nemá cenu se více zmiňovat, než jen touto větou. Pokud nemáte zájem o lobotomii, doporučuju se tomuto snímku vyhnout. Pokud milujete debilní humor o tom, že někdo neustále někam padá, je to film přesně pro vás. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Ľadová sezóna 3 alebo tri špinavé medvede v ešte špinavšom snehu. Od animáku očakávam viac než len bielu a modrastú farbu. Už len tomu chlapíkovi, čo tam akože sekal ľad, prečo dali modrý kabát, keď kľudne mohol mať nejakú výraznejšiu farbu, aby to celé prostredie diverzifikoval? Občas sa tu mihne aj iný kolorit, ale inak je to stále o spomínaných dvoch farbách. A to je až únavné. ()

Reklama

Nonna 

všechny recenze uživatele

Pohádka celkem v pohodě, nic převratného, ale ani žádný průšvih. Koukat se na to dalo, dítě se bavilo, já občas také. Sympatičtí byli Lumíci, vrcholně nesympatická byla dvojice maminka x holčička (na zabití) a jejich mobil. Pokud chtěli autoři věčným prozváněním ve vypjatých situacích zvýšit napětí, nepovedlo se jim to, tedy alespoň z mého pohledu šlo o velice nepříjemné nabourávání děje. Člověk jde tak nějak do kina, aby na ty mobily trochu zapomněl. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"Norm Of The North: King Sized Adventure". Film, ktorý je lepší ako jeho dvaja predchodcovia, a to je asi tak všetko. Nie, nemôžem povedať, že toto je konečne dobrý film o našom polárnom medveďovi. No po tom, čo som videl jeho predchodcov, tak toto je aj v rámci zlých animovaných filmov ešte celkom tolerovateľné. Humor je síce stále viac trápny, než vtipný (aj keď je tu jedna dobrá hláška o tom ako sa dostať na univerzitu). Príbehovo je to klišé, no možno by sa to mohlo deckám páčiť. Aspoň veľmi malým. Myslím si. Mám pocit, že animácie sa tu trošku oproti predchodcom zlepšili. Minimálne niektoré časti lesa a Arktídy vyzerali lepšie. A celkom môžem povedať, že sa mi páči, že Norm si chce stáť za svojim slovom, lebo slovo dané kráľom má svoju váhu. A myslím si, že to by sme si mali asi všetci vziať za svoje. Dodržať svoje slovo, keď ho už niekomu dáme. Inak má však film presne tie isté stupidity ako naposledy. Norm stále zakopáva a nakoniec vyviazne v pohode. A je to proste blbec. Lemuri sú veľmi nevtipní. A zloduch je čistý stereotyp. Ale mám pocit, že sa na tom aspoň veľmi zabáva. Animácie síce o niečo lepšie, no stále nie dobré. Ale som ešte rád, že tu tentokrát máme jeden kompletný príbeh. A nie 2 malé príbehy ako naposledy. Takto to ide podľa mňa lepšie. Každopádne si ale myslím, že film nestojí za to, aby ste naň v januári 2020 išli do kina. Určite nie. Hodnotenie: D+ ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Na úrovni jedničky ani lepší ani horší každopádně jde vidět , že tato série je tlačená na sílu (třeba jako Lovecká Sezóna) a nemá co nabídnout. Norm je stejné nemehlo jak v předchozích dílech akorát už to není vtipné (malým dětem už nejspíše taky ne) tentokrát mají více prostoru na rozdíl od dvojky lumíci nicméně od dvojky se opět vrátil fekální a prdící humor a příběh je o tom jak Norm hledá poklad. Jsou zde zhruba 4 vtipné scény a hlášky oproti dvojce kde nebyla žádná. 40 procent ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama