Stáří není pro sraby

• Česko Plavčík (pracovní název) (více)
Česko, 2022, 85 min

Máte sny? Nějaká nesplněná přání? Parta důchodců si je vyrazila na výlet splnit a vzpomíná na svá mladá léta brigádničení v obecních lázních. Kňoura (Jiří Krampol), Josefa (Rudolf Hrušínský ml.), Janatu (Luděk Sobota), Kačera (Jan Přeučil) a vnuka Tomáše (Robert Cejnar) čeká výlet, na který nezapomenou. Let vrtulníkem, spaní pod širákem, večeře v nóbl restauraci, závod s pilotem Formule 1, ale i zábava na kolotoči... Co byste si ještě v životě chtěli splnit? (TV Prima)

Khotzilla

Nicholson a Freeman a Než si pro nás přijde v poněkud upatlaném remaku. Idea pěkná, provedení hodně smutné. Jedinej, kdo tu aspoň trošku nerezignuje na herectví, je Rudolf Hrušínský... Důchodcovská road movie, kde se nás tvůrci snaží přesvědčit, že je někdo tak senilní, že nepozná, ani když se ocitne v bordelu... A že dnes se někdo může stát hvězdou prostřednictvím videoblogu. A padesát let ukřivděný Krampol jako zápletka je fakt trochu málo. Půl hvězdičky za nápad angažovat Emersona. ()

Benigni

Další špatný a ve všech odvětvích zcela amatérský film ničitele české kinematografie. Dávám z odřenýma ušima dvě hvězdy za herecké obsazení, pro které mám slabost. ()