Přátelé - Série 10

(série)
USA, (2003–2004), 6 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Nick McLean

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, Paul Rudd, Aisha Tyler, Anne Dudek, Cali Sheldon, Giovanni Ribisi (více)

Přátelé - Jak Amy hlídala Emmu (2003) (epizoda) (S10E05)

• Spoiler: Toto je posledná epizóda, kde Phoebe (Lisa Kudrow) nosí prstene na všetkých prstoch, ako to robila od úplne prvej epizódy. Keď ju Mike (Paul Rudd) požiada o ruku, ona si zloží všetky svoje prstene a už nosí iba zásnubný prsteň. (Pat.Ko)

Přátelé - Rossův grant (2003) (epizoda) (S10E06)

• Spoiler: Jedná sa posledné vystúpenie Aishy Tyler v úlohe Charlie Wheeler. Charlie a Ross (David Schwimmer) sa rozídu po tom, čo Benjamin Hobart požaduje, aby sa Ross s ňou rozišiel, aby mu dal grant. Charlie je pre Rossa tiež posledným vážnym vzťahom predtým, ako sa znovu dá dokopy s Rachel (Jennifer Aniston) vo finále seriálu, hoci má ešte jedno rande v epizóde Náhradní matka (2004). (Pat.Ko)

Přátelé - Jak se Phoebe vdávala (2004) (epizoda) (S10E12)

• Spoiler: Táto epizóda pokračuje v systéme, ktorý Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston) a Phoebe (Lisa Kudrow) predtým zaviedli v epizóde Jen si tak trochu zdřímnout (2000), v ktorom sa vymenili za hlavnú družičku na svojich svadbách. V tejto epizóde je Monica družičkou Phoebe, zatiaľ čo Rachel bola predtým družičkou Moniky v epizóde Svatba (2/2) (2001). Keďže k ďalšej svadbe Rachel a Rossa (David Schwimmer) dôjde po finále seriálu (a teda nemali sme možnosť svadbu vidieť), dá sa len predpokladať, že Phoebe bola Rachelinou družičkou. (Pat.Ko)