Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

Patuse

"Mohla bych napsat recenzi, ale nechce se mi :D" asi je to síla Unagi a trochu se i bojím, že mi někdo řekne, že mi tu chybí levá filándž ()

B.Wilde

Seriál jsem samozřejmě znala už dlouho a něco málo za ty roky viděla, ale až teď jsem se dostala k tomu, abych si udělala takový menší maraton. Člověk by ani neřekl, že od první série to je už pomalu 28 let! Wau. Co je tady nejlepší? Že je tenhle seriál opravdu nadčasový a ten humor pobaví i v dnešní době. Herecké obsazení naprosto skvělé, neumím si tam představit nikoho jiného... a každý hvězdný host mile překvapil. K hlavnímu vývoji postav bych sem tam asi nějakou výtku našla, ale moc se mi líbila linka s Monicou a Chandlerem. A taky jsem si hodně oblíbila Joeyho. Už chápu, proč je tento seriál tak moc oblíbený. ()

Dement

Prvních 6 sérií je v pohodě, ale teď už na to ani moc nekoukám, zdá se mi, že je to čím dál víc trapnější a fóry už nejsou tak fórovatý. ()

Aspman

Tento nejlepší sitcom všech dob jsem viděl celý už nejméně 6x. Nevystihuje to jeho kvality dostatečně? ()

derek007

Kdyby přestali točit v 5. serii, tak je to plná, takhle si jen a jen kazili reputaci. Přesto je mám všechny rád.........hlavně Chandlera! Beru zpět, je to za pět. ()

jura-roy

Co bych Vám měl povídat... :) Možná, že je s podivem, jak geniální to je dílo. Humor se drží skrz všechny série až do úplného konce. Každý díl jsem viděl nejméně 5x a to už samo o sobě značí kvalitu přátel. ()

freeze.art

Asi nemám co vytknout...Seriál, který vás rozpláče i pobaví. Každý díl je originální a vyjmečný.Zasloužených 5* Když jsem viděl závěrečný díl, tak jsem si uvědomil, jak vyjmečný tenhle seriál je. Všechny postavy nám rostly a stárly před očima...A my snimi. S tímhle seriálem bude vždy krásná vzpomínka.Tedy alespon pro mě... ()

lsd

5 nedávám jen díky několika vyloženě slabým dílům, jinak je to vynikající seriál s perfektně udělanými postavami a dobrými hereckými výkony. A Joeyho hlášky jsou někdy geniální:) ()

Marsello

Nepoznám človeka, kto by o tom aspoň nepočul. Priatelia sú jednoznačne to pravé na večerný oddych pri televízore. Ale nie pre mňa. Dookola sa opakujúca nuda. ()

petrrr

Seriál, který po celých deseti letech a desti sériií neztratil na vtipu a každý díl svou originalitu . Je velmi málo seriálů, kteří v dalších sérií jsou tak výborné, jako právě Přátelé. Je to opravdu skvost mezi komediálními seriály ba i seriály vůbec. ()

solid

Už jen díky délce seriálu, si můžete vychutnat zážítek opravdu dlouhý a kvalitní, kdy špatný díl je pro mě jen jeden či dva, dobrých je spousta a vynikajících velmi mnoho. Muselo to skončit a nikdo to už nenapodobí a ni nevrátí. Přesto podle mě nejvýraznější a nejvýznamější komediální seriál všech dob ()

Darkslayer

Jednoznačne jeden z najlepších sitcomov, aký som mal možnosť vidieť. Vtipný, pohodový a svieži. Aj po neviem koľký krát sa na tom sále rovnako zabávam a vždy mi dokáže zdvihnúť náladu. Je fakt veľká škoda, že je už koniec. ()

gombarix

Velmi, velmi vtipné, svěží a ujeté, ale občas až trochu moc "cool". Místy jsem z toho cítil vypočítavost. Jinak nejlepší je Phoebe :) ()

vojo

Seriál o partii akú v živote nestretnete (ale asi by ste strašne chceli), no výborne sa na to pozerá aj po už ani neviem koľký krát a hlavne sa stále dobre zabavím. ()

IvcaG

No prostě Přátelé, asi je to tím že se postavami dokážeme skoro každý stotožnit a tak nějak v cítit a to nemluvím o tom úžasném humoru, který je nám každým dílem na obrazovce předváděn a nedokážeme mu odolat. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele