Reklama

Reklama

The Love Boat

(seriál)
USA, (1977–1986), 206 h 14 min (Minutáž: 48–94 min)

Scénář:

William Bickley, Paul Haggis, David N. Titcher, Bernie Kopell (více)

Hrají:

Gavin MacLeod, Bernie Kopell, Ted Lange, Fred Grandy, Lauren Tewes, Jill Whelan, Ted McGinley, Audra Lindley, Teri Hatcher, Eddie Albert, Corey Feldman (více)
(další profese)

Série(10) / Epizody(248)

Obsahy(1)

Děj seriálu, vysílaného na stanici ABC v letech 1977 – 1986m, se oderává na lodi Pacific Princess. Chcete prožít krásnou plavbu po oceánu, zažít nádherné tropické noci nebo najít tu pravou lásku? Nastupte na palubu výletní lodi, kde se kapitán Merrill Stubing (Gavin MacLeod) a jeho přátelé snaží o to, aby byla plavba příjemná a nezapomenutelná. (reich)

(více)

Recenze (2)

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - nominace (8) - 36. ročník (za rok) 1978 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Gavin MacLeod, 37. ročník 1979 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), 38. ročník 1980 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Gavin MacLeod, 39. ročník 1981 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Gavin MacLeod, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Lauren Tewes ()

Zodd 

všechny recenze uživatele

Romantická dramedy o Tichomořské Princezně a její posádce, kde se vystřídá mnoho hvězd, ovšem starší generace než s jakou je elita tohoto webu převážně obeznámena. A s občasným laughtrackem v pozadí, který působí vtipněji než seriál samotný. Nu což, Gopher (Fred Grandy) a Isaac (Ted Lange) si to občas dávají. Před pár dekádami hit na americké ABC. ()

Reklama

Galerie (81)

Zajímavosti (8)

  • Natáčení seriálu probíhalo v kalifornském Los Angeles, Mexiku, Španělsku, Itálii, Norsku, Švédsku, Francii, Finsku, Číně a ve Velké Británii. (reich)

Reklama

Reklama