USA,
(1992–1993), 16 h 30 min
(Minutáž: 45 min)
Epizody(22)
-
Vražda v Miláně (S09E01)
-
Rodinné tajemství (S09E02)
-
Informátor (S09E03)
-
Vítr ve věži (S09E04)
-
Tajný archiv (S09E05)
-
Noc kojota (S09E06)
-
Případ ztracené dcery (S09E07)
-
Klasická vražda (S09E08)
-
Vánoční tajemství (S09E09)
-
Vražda v rytmu hudby (S09E10)
-
Poslední opona (S09E11)
-
Dvojí usvědčení (S09E12)
-
Mrtvé očko (S09E13)
-
Smrt na vlnách rozhlasu (S09E14)
-
Mrtvý květinář (S09E15)
-
Práh strachu (S09E16)
-
Velké zabíjení (S09E17)
-
Pomstěná smrt (S09E18)
-
Jediný svědek (S09E19)
-
Loď zlodějů (S09E20)
-
Dívka, která přežila (S09E21)
-
Láska je vražedná vášeň (S09E22)
Hrají
Paul Carr
USA
Nejlepší seriály:
Wanted: Dead or Alive (1958) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
The Green Hornet (1966) (seriál)
Dana Gladstone
USA
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Jason Stuart
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
The Norm Show (1999) (seriál)
Jack Garner
USA
Nejlepší seriály:
The Green Hornet (1966) (seriál)
The Dukes of Hazzard (1979) (seriál)
Ulice Lareda (1995) (seriál)
Craig Hamann
Nejlepší seriály:
To je vražda, napsala (1984) (seriál)
James Pickens Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
John Apicella
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Machři a šprti (1999) (seriál)
Lorry Goldman
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Policajti z L. A. (2009) (seriál)
Nancy Sorel
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Rodney Kageyama
USA
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
thirtysomething (1987) (seriál)
Raymond Lynch
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (2007) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Raymond Serra
USA
Nejlepší seriály:
21. okrsek (2001) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Kojak (1973) (seriál)
Victor Brandt
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Mark Adair-Rios
USA
Nejlepší seriály:
Sedmilhářky (2017) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Kingdom (2014) (seriál)
Ed O'Ross
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
Leah Pinsent
Kanada
Nejlepší seriály:
Flashpoint (2008) (seriál)
ReGenesis (2004) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Jessica Tuck
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
For All Mankind (2019) (seriál)
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Stephen Mendel
Kanada
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Kario Salem
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Centennial (1978) (seriál)
CHiPs (1977) (seriál)