Tvůrci:
Graham YostHudba:
Philip GiffinHrají:
Donnie Wahlberg, Neal McDonough, Mykelti Williamson, Gary Basaraba, Lana Parrilla, Jason Gedrick, Gina Hecht, Nina Garbiras, Kim Murphy, Damien Leake (více)Epizody(18)
-
Pilot (S01E01)
-
Possession (S01E02)
-
The Squeeze (S01E03)
-
Reelin' in the Years (S01E04)
-
All Hallow's Eve (S01E05)
-
The Freak (S01E06)
-
Insured by Smith & Wesson (S01E07)
-
Crash (S01E08)
-
The David McNorris Show (S01E09)
-
Coyote (S01E10)
-
Monster's Brawl (S01E11)
-
Sinaloa Cowboys (S01E12)
-
Home Invasion (S01E13)
-
Execution (S01E14)
-
Storm Watch (S01E15)
-
Fearless (S01E16)
-
Blackout (S01E17)
-
Lost Child (S01E18)
Hrají
Rino Romano
Kanada
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Jeffrey Johnson
USA
Nejlepší seriály:
Za rozbřesku (2006) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Richard Erdman
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
The Twilight Zone (1959) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Alexander Gould
USA
Nejlepší seriály:
Machři a šprti (1999) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Tyler Christopher
USA
Nejlepší seriály:
Na Západ (2005) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
David Dunard
Nejlepší seriály:
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Brent Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Dane Northcutt
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Banshee (2013) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Chase Ellison
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Deadwood (2004) (seriál)
Loren Lester
USA
Nejlepší seriály:
The Chosen (2017) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Miguel A. Núńez Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Annika Peterson
USA
Nejlepší seriály:
Oz (1997) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Mark Ivanir
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Wendy Schaal
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Justin Urich
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Gilmorova děvčata (2000) (seriál)
Michael Hagerty
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Demetra Raven
USA
Nejlepší seriály:
Vzkvétající město (2002) (seriál)
George Lopez (2002) (seriál)
Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)
Kane Hodder
USA
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Fear Clinic (2009) (seriál)
Joe Penny
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Fredric Lehne
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Firefly (2002) (seriál)