Reklama

Reklama

VOD (1)

George Jetson je vytržen ze své rodiny, když jej pan Spacely povýší na velitele nové továrny na vzdálené planerě. (TV Minimax)

Recenze (10)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Seriál jsem nikdy neviděla, ale tohle mi myslím na ukázku docela postačilo. Starý známý svět Hanny-Barbery, tentokrát v budoucnosti. Převlečený klon super úspěšných Flintstoneových v bledě modrém. Dnes už sice příliš poplatné době, ale to jsou koneckonců všechny ty americké rodinky taky. Ať už jde o kreslený nebo hraný humor, všechno funguje na stejné bázi a je jenom na nás, jestli se naladíme na stejnou notu. Mé skromné přání do příštího příbalu je ale rozhodně film, kde se Jetsonovi setkávají s Flintstoneovými – to by byl větší šlágr :) ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Na Cartoon Network sme v detstve sledovali hromadu perfektných vecí. Ja som mal najradšej určite Tom & Jerry, potom Flinstoneovcov, Scooby-Doo a Two Stupid Dogs. A ešte sem-tam Dextera, Powerpuff Girls a Johnnyho Brava. A o desiatej večer začalo TNT, kde dávali napríklad Bistro Barryho Levinsona. A potom to jedného dňa vypli. A tesne predtým začali dávať Jetsonovcov a ja som z nich videl iba opening. A teraz som ich našiel niekde vo výpredaji a celkom nostalgia. Rovnako ako Disney, aj Hanna-Barbera používali modelové charaktery (a scény) na rôzne filmy (seriály), takže jeden mimozemšťan vyzerá ako pozmenený Barney Rubble, Jetsonova dcéra vyzerá ako Betty, ale čo je horšie, príbeh je generický. V jednotlivostiach je to ale fajn. A pesničky sú skvelé. A štýlové. A tá animácia. Detstvo. ()

Galerie (62)

Zajímavosti (3)

  • Snímek měl být uveden už v prosinci 1989. Studio Universal se však obávalo konkurence v podobě Disneyho Malé mořské víly (1989), a tak jej přesunulo na červenec následujícího roku. (fiLLthe3DD)
  • Práva na filmovou adaptaci seriálu The Jetsons (od r. 1962) nejprve zakoupilo studio Paramount. Prvotním nápadem bylo natočit hranou verzi – vyobrazení futuristických vymožeností by však v roce 1985, kdy se o přípravách začalo jednat, vyžadovalo enormní rozpočet, a tak byla práva nakonec prodána Universalu. (fiLLthe3DD)
  • Rozpočet filmu činil osm milionů amerických dolarů – náklady na marketing spolykaly dalších dvanáct milionů, a tak byly dvacetimilionové tržby z kin pro studio Universal zklamáním. (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama