Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jackie naléhá na Jimmyho, aby se podíval na podezřelé mrtvé strážce z obrněného transportu peněz. Decourcy se pokusí znejistit podezřelého, který bude vypovídat před velkou porotou. (HBO Max)

Recenze (3)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vyzera to na prvy vacsi zlom v pripade. Zatial Mr. FBI robi jednu vcasiu "vsivaren" za druhou a uziva si to. Aj na fesaka v ruchu tu zaposobilo. To cele na pozadi rodinnych problemov "rychlo zbohatnuvsich". Vyborny diel. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Až splašíš tu zbraň, zapálí se ti lejtka!“ Máme tu devadesátá léta a s nimi fiktivní příběh o korupci, násilí a rasismu nejen u bostonské policie. Tvůrci se otírají právě o policii, justiční systém a životy zločinců. A své postavy zasadili do doby, kdy se mnohé řešilo prostě trochu jinak. Pochybný agent FBI a státní zástupce, který by rád změnil systém. Podaří se jednomu narovnat druhého, nebo druhý sebou stáhne prvního? Kromě ústředního dua se stále víc motáme okolo bratrů Frankieho a Jimmyho, kteří si přivydělávají loupežemi. Obecně tu máme víc postav a chvíli trvá, než se zorientujeme v nich i v jejich motivacích. ()

Galerie (62)

Reklama

Reklama