Reklama

Reklama

The Jetsons

(seriál)
Animovaný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný
USA, (1962–1987), 28 h 42 min (Minutáž: 22–25 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Hudba:

Hoyt Curtin

Hrají:

George O'Hanlon, Penny Singleton, Daws Butler, Janet Waldo, Don Messick, Jean Vander Pyl, Mel Blanc, Frank Welker, Rip Taylor, Kenneth Mars, Chick Vennera (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(75)

Obsahy(1)

The Jetsons je americký animovaný sitcom produkovaný Hanna-Barbera Productions. Původně se vysílal v hlavním vysílacím čase od 23. září 1962 do 17. března 1963 na ABC, později se vysílal v reprízách s novými epizodami produkovanými od roku 1985 do roku 1987. 
Jetsonovi žijí v komické verzi století v budoucnosti s propracovanými robotickými zařízeními, mimozemšťany, hologramy a rozmarnými vynálezy. (sator)

(více)

Recenze (13)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Sledovat vesmírnou variaci na Flinstonech v cca 8 letech na Cartoon Network bez jakékoliv znalosti angličtiny bylo zajímavým zážitkem. Velké procento vtipů jsem samozřejmě nepochopil, ale vše založené na dětské jednoduchosti gegů ano a celkově se to nejevilo tak hloupě, jako zdejší hodnocení. Po letech už to ale opravdu není příliš zábavné... ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Trapná variace na Flinstounovi. Jen místo doby pravěké je zde daleká budoucnost. Seriál nemá tu úžasnou nápaditost a hravost svého známějšího bratříčka, ale především postrádá sympatické postavičky, které by dokázaly zaujmout. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Páni Hanna a Barbera, tvorcovia okrem iného podarenej mystiky SCOOBY_DOO, to mysleli dobre, ale títo "Flinstonovci budúcnosti" im naozaj príliš nevyšli, vizuálnej stránke chýbajú nápady atď. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Na druhej strane úsečky, ktorú tvoria aj FLINTSTONEOVCI, je táto ďalšia podarená rodinka. Dá sa povedať, že je to zrkadlový obraz pravekých príbuzných, s takmer rovnakou intenzitou zábavy. ()

MikO_NR_1909 

všechny recenze uživatele

Slabší odvar Flinstonovcov v ktorom režisér možno tajne dúfal v podobný úspech. Jetsons ale odrážajú nižšie okienka nielen Cartoon Network, ale v rámci animovanej zábavy ako celku. ()

sator

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

The Jetsons je americký animovaný sitcom produkovaný Hanna-Barbera Productions . Původně se vysílal v hlavním vysílacím čase od 23. září 1962 do 17. března 1963 na ABC , později se vysílal v reprízách s novými epizodami produkovanými od roku 1985 do roku 1987.  Jetsonovi žijí v komické verzi století v budoucnosti  s propracovanými robotickými zařízeními, mimozemšťany, hologramy a rozmarnými vynálezy. ()

regin 

všechny recenze uživatele

Nevím, prostě mi tvorba H-B nepřirostla k srdci... (! výjimky: Laurel & Hardy, Tom & Jerry a Wacky Races !) ()

Související novinky

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)

Reklama

Reklama