Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Nate a Brenda hledají radu u rabínky Ari, která jim připomene, že ve vzájemných vztazích je potřeba se chovat čestně. Ruth si přeje získat kontrolu nad Nikolajovým životem, ale díky Claire pochopí, že možná i ona potřebuje pomoc. Ve Federicovi sílí podezření, že smrt jedné starší ženy nebyla vůbec „přirozená“, což vede ke sledování Vanessy. Nespokojený bývalý klient firmy Fisher a synové se rozhodne podat na ni žalobu, ale i tato situace má své zákulisí. (HBO Europe)

(více)

Recenze (1)

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vtipné situace klasicky střídají ty až tragické, normálně bych tenhle balanc opěvoval, ale občas mi přijde, že tvůrci neví, které postavě se mají věnovat víc a neopomínat na úkor toho i ty ostatní. Pak se stává, že někdo má stále smysluplnou linku a někdo chvíli plave. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Díl, ve kterém se Nate (Peter Krause) seznámí s Aaronem (Glenn Fitzgerald), jenž umírá na rakovinu. Všechny scény s ním pro tuto a další dvě epizody, ve kterých se objeví, se natáčely v jeden den, a tak bylo zapotřebí, aby na place byli současně tři režiséři. 11., 12. i 13. epizodu totiž točili různí režiséři. (DaViD´82)
  • Jediný díl, kde vidíme v prologové scéně smrt bez její zjevné příčiny a přitom jsme předtím danou osobu viděli živou. Později v epizodě se dozvíme proč. (DaViD´82)

Reklama

Reklama