Reklama

Reklama

Rodičovský instinkt

(TV film)
  • USA Maternal Instinct (více)

Obsahy(1)

Když je těsně po porodu unesena Kellyina dcera přímo z nemocnice, tak její matka spojí své síly s Glorií – ženou, kterou před lety potkal stejný osud. Obě se pustí do rozplétání sítě intrik, které je dovedou až k mezinárodnímu obchodu s dětmi... (TV Prima)

Recenze (4)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Príbeh, bez ohľadu na „kvality“ výsledného filmu, je silný a vážny. To, že je to celé servírované na úrovni „seriálu typu mydlo“, je už iná vec. Jena hviezda, pretože podobných filmov som videl aj v horšej kvalite. P.S.: Mamička niekoľko hodín po pôrode sa vydá hľadať svoje dieťa a pohybuje sa tak, ako by pred „malou chvíľkou“ nerodila. Ozaj? Osobné hodnotenie: 50% (*) ()

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

Televízny thriler s náznakom zvratu, napätia a lacnoty. Dej sa ale točí okolo fakt zlých skutkov, ktoré by sa nemali diať. Tak či tak je to ODPAD! ()

Reklama

GeminiK odpad!

všechny recenze uživatele

Téma jistě vážné, ale zpracování otřesné. Adrienne Frantz se pravděpodobně musela vyspat s celým štábem včetně klapky, jinak si nedokážu vysvětlit její obsazení do hlavní role. Přestárlá hysterická prvorodička, která pár hodin po porodu běhá ve vysokých podpatcích a honí rusky hovořící padouchy. ()

Tipko 

všechny recenze uživatele

Pekný film. Za deti a za rodinu. Kiež je čím viac takých odvážnych matiek, ako v tejto dráme, ktoré by bojovali za záchranu svojich detí. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama