Reklama

Reklama

Horká stopa L.A.

(seriál)
USA, 1999, 38 h 25 min (Minutáž: 47–51 min)

Hrají:

Wolf Larson, Steven Williams, Renee Tenison, Kenneth Tigar, Amy Weber, Kevin Scott Allen, Sam J. Jones, Nicki Aycox, Alfonso Freeman, Maeve Quinlan (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(48)

Obsahy(1)

August Brooks (Steven Williams) a Chase McDonald (Wolf Larson) tvoří dvojici losangeleského policejního oddělení. Chase je horkokrevný svobodný playboy, jenž často nedbá na předpisy, je milovníkem žen, ve volném čase amatérským sochařem a často strůjcem mnoha problémů. August, zodpovědný policista v nejlepších letech, otec rodiny, se vždy naopak snaží držet předpisů stůj co stůj. Právě povahová rozdílnost těchto postav často vede k dosti divokým situacím jako jsou honičky napříč rozžhaveným Los Angeles a přestřelkami s nejrůznějšími kriminálními živly. (Korbitch)

(více)

Recenze (14)

Han22 

všechny recenze uživatele

Jeden z asi 5-10 nesehnatelných seriálů (bez jakýchkoliv titulků) z 80-90. let, tento jsem sháněl asi 20. let. Někde před 2. lety se na youtube objevila první série s automatickými titulky, před 2. týdny jsem narazil na druhou a poslední sérii. Horká stopa L.A. je možná poslední klasický policajtský seriál se spoustou honiček, přestřelek a akce, než je vystřídaly CSI seriály. Tenhle je ještě o stupínek hovadštější než většina ostatních - Wolf Larson (Tarzan) a Steve Williams (milion rolí) hrají hláškující maniaky, kteří v každém díle zruší minimálně 10 aut. Příběhy jsou pekelně dementní, vedlejší postavy prakticky neexistují, ale hrdinové jsou sympaťáci a jejich dialogy vtipné. Akce je naprosto přestřelená - nekonečné zásobníky a především naprosto megalomanské bouračky a honičky, které by v reálu nikdo nepřežil. Je to taková americká Kobra 11, které v druhé sérii dochází dech (opakující se záporák Cole) a hodnocení padá - ty bouračky začínají unavovat, cliffhanger jestli Chase přežije taky nepotěší. Tak 50% neboli 2-3*, ale ty 3* dám, když už jsem to tak dlouho sháněl. ()

Narcis 

všechny recenze uživatele

Tento seriál jsem opravdu miloval a to nejvíce pro ty honičky v L.A. ulicích. Vždy bylo perfektní jak se postupně měnily ty ulice a domy. S bývalým kámošem když jsme hráli na honěnou tak v tomhle stylu - vymyslel jsem pro tohle název "Americká honička" a to jen na základě tohoto seriálu plného akce, napětí a místy i zapeklitých krimi případů. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Hehehé, co to vidí mé bystré oči, není to pocestný?:) Jen abych vysvětlil chod svých myšlenek - Lethal Weapon(s) jsou klasika akčního žánru, tohle je jenom jeden z mnoha mnoha mnoha (prostě hafo:)) krimi seriálů na všednodenní brzké odpoledne...před SGčkem a zábavným estrádním pásmem telenovel;) Ale na tři hvězdy to stačí, pořád ještě tu máte třeba Detektiva Nashe Bridgese, takže jistě chápete... ()

woody 

všechny recenze uživatele

V dětství jsem to žral. Béčkové seriálové Leathal Weapon natažené na seriál, co chtít jako malý kluk víc ... ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama