Reklama

Reklama

MacGyver

(seriál)
USA / Kanada, (1985–1993), 110 h 38 min (Minutáž: 45–49 min)

Scénář:

John Sheppard, Rick Drew, Paul B. Margolis, Art Washington (více)

Hrají:

Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Bruce McGill, Robin Mossley, Elyssa Davalos, Michael Des Barres, Teri Hatcher, John Anderson, Dale Wilson, Bruce Harwood (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(139)

Odvaha a všestranné znalosti - to jsou nejsilnější zbraně tajného agenta MacGyvera. Takto vybaven pak lehce vyřeší jakoukoli složitou a nebezpečnou situaci... (TV Prima)

Recenze (531)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tajný agent MacGyver, ktorý sa dostane z akejkoľvek pasce, vie si rady v každej situácii a vždy pritom perfektne improvizuje. Tento seriál som hltal diel za dielom. Občas mi bolo ľúto, že MacGyver nestrieľal z pištolí a podobne, ale na druhú stranu je v tomto smere aspoň originálny. Tiež milujem tú úvodnú znelku, ktorú si čas od času pustím. Hrozne rád by som sa na tento seriál pozrel teraz po rokoch, ale viem že by som už nebol tak nadšený, ako v dobe jeho premiéry. Preto dávam len priemer. Pretože by som nerád odporučil dnešnej mládeži seriál, ktorý by ich už nebavil. ()

khedy 

všechny recenze uživatele

Macgyver je hrozně přehnaný a naivní seriál plný absurdních okamžiků nad kterými zůstává rozum stát. Třeba jak MacGyver poprosil matku přírodu, strčil trubičku do hlíny a začla mu téct voda. A já byl pak smutnej, že to nefunguje. Jako děcku se mi to ale líbilo a s mojí babičkou jsem hltal díl za dílem. ()

Reklama

AGAMENON 

všechny recenze uživatele

Když byl uváděn poprvé tak jsme tím všichni opovrhovali, ale po letech je to špica zábava(pokud se to nebere vážně). Jak pravil Levák Bob ze simsňáků "I ta honička byla nereálná", nejen ta. Nejvíc se mi líbilo jak se Mac drží jen svým švýcarským pižlákem na spadlým dřevěným mostě a na zádech má čaroděje Merlina. Prostě Mac je chlápek co ze starých trubek od vysavače a žvyksny sestrají rogalo. ()

majxik 

všechny recenze uživatele

I přes naivitu seriálu jsem nemohl přestat hltat díl za dílem. A jak jsem zjistil nebyl jsem jediný. Takže i přes to že se nejedná o nejlepší seriál na světě Richard Dean Anderson se mi tím dostal do podvědomí. Jen pro zajímavost, jeden díl Simpsonových se zabýval MacGyverem kdy Richarda Deana Andersona unesli Petty a Selma když náhodou šel okolo na sraz fanoušků StarGate ()

Zek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako kluk jsem se na MacGyvera, hrozně rád díval, byt to můj dětský hrdina. Hlavně jsem milovat díly s Murdocem a dokonce jsem si o něm myslel, že je robot :D, protože pokaždé, když ho Macgyver porazil, tak to záhadně přežil. Po X letech,  jsem si seriál pustil, abych hlavně uviděl všechny díly, které jsem nikdy neviděl. Bohužel už je vidět, že se na seriálu podepsal čas. Některé díly jsou dost úsměvné a dát víc jak tři hvězdy se prostě nedá dát. Poslední sérka mi přišla absolutně nejhorší, kde už ani Macgyver moc nedělal jeho kutilský kousky. Ani nebylo pořádné zakončení s Murdocem a celkový konec mi spíš přišel, jako kdyby ještě měla být další série. Celkově si seriál ty tři hvězdy zaslouží a s MacGyverem se určitě ještě setkám, protože přece jenom na mě čeká Hvězdná brána :D ()

Galerie (144)

Zajímavosti (62)

  • Obľúbeným NHL tímom MacGyvera (Richard Dean Anderson) je Calgary Flames. (Lukoh)
  • Příjmení MacGyver je původem ze Skotska. (SG-1)
  • MacGyver se narodil 23. ledna 1951. Narození Richarda Deana Andersona je 23. ledna 1950. (SG-1)

Související novinky

MacGruber se vrátí do akce?

MacGruber se vrátí do akce?

27.09.2016

Šílená komedie MacGruber (u nás jako Super Mac), která před šesti lety zparodovala MacGyvera, byla těžkým propadákem. Film vydělal jen 9 milionů dolarů, v dalších letech o něj ale byl takový zájem,… (více)

Seznamte se s novým MacGyverem

Seznamte se s novým MacGyverem

22.03.2016

James Wan, režisér Saw nebo Rychle a zběsile 7, se řadu let snažil dostat MacGyvera na velké plátno. Seriálová klasika to tam nakonec nedotáhla, Wan ale rozjel alespoň televizní reboot, který právě… (více)

MacGyver se vrátí hned dvakrát

MacGyver se vrátí hned dvakrát

06.02.2016

Možná víte o tom, že se blíží seriálový reboot MacGyvera. Pilotní díl natočí James Wan (Rychle a zběsile 7), který o legendárním šikulovi básní už několik let, studio Lionsgate teď ale odhalilo… (více)

Akční klasiky míří do televize

Akční klasiky míří do televize

04.10.2015

Vyjmenovat všechny nadcházející televizní rebooty by trvalo zatraceně dlouho. Na malou obrazovku se v současnosti hrne spousta starých seriálů a sem tam se objeví i snaha o transformaci filmové látky… (více)

Reklama

Reklama