V.I.P.

• USA V.I.P. (více)
USA / Německo, (1998–2002), 64 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

J.F. Lawton

Frankie Blue

Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith (více)

Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život sa začína radikálne meniť, keď jej skupina profesionálnych bodyguardov navrhne, aby sa stala šéfkou bezpečnostnej agentúry. Má ísť len o reklamný ťah na prilákanie klientov a Vallery sa nemá nikdy dostať do akcie, ale situácia sa vyvinie tak, že jej osobný vklad do fungovania bezpečnostnej agentúry je oveľa väčší ako len prepožičanie mena. (pravo)

AD P

Samozrejme trápny a hlúpučký seriál. Jednu dávam nie za " idol mládí " Pam Veľkokozá Anderson, ale za zaujímavé tváre v epizódnych úlohách ( M.Kove, E.Mendes, Ice-T.....). Môj obľúbený moment je hosťovanie J.SPEAKMAN-a, ktorý ukáže aj čoto ( i keď škoda že len chvíľu ) zo svojej znalosti bojových umení. ()

Marek1991 odpad!

Musím priznať, že na tie roky bola Pamela Anderson naozaj nádherná a bola symbolom svetových krások, veď koľko mužov ju malo na plagátoch, koľko na nej dokázalo oči nechať tam kde bola. Bola jedným zo symbolov 90. rokov. Tento seriál však, čo sa kvality týka bol podobný staršiemu Acapulco H.E.A.T., síce čo sa týka grafiky bol lepší, ale znova ničím neohromil, ničím nezaujal, tváril sa kriminalisticky, pritom vyznieval najmä komicky, ale nie až tak komicky ako možno chcel. Bol to trapas, nuda a nasilu urobená komerčná zlátanina, lebo Pamela bola vtedy v kurze. A aby som ako iní užívatelia dával aspoň bod za silikónové, trasúce, hompálajúce poprsie? Tak to teda nie! Zlý seriál! ()

Petroff

Pamela v oblečcích a botičkách pro striptérky a luxusní prostitutky. V každém díle vystřídá cca 5 outfitů a jeden je lepší, než druhej. Je to taková Pamelina módní přehlídka. O děj tu vůbec nejde, jde o Pam, a já s tím jsem ok, protože  to byla fakt mega kočka! Hrát holka neumí, před kamerou například nikdy nechodí, ale cupitá. ()

MRK

prehliadka gumových airbagov slečny Andersenovej, ľudí, čo tu hrajú by som hercami veľmi nenazýval a najdivnejšie na tom celom je fakt, že geniálna Valery Ironsová je takmer vždy ohrozená, napriek tomu striľať nebude. Námet fakt nebol zlý, ale do hlavnej úlohy obsadiť obkukanú gumovú kačicu ( ktorá síce v Baywatchi vyzerala fajn ) bola neuveriteľná chyba... ()

pravo

V.I.P.-tak v tomto prípade amíci strelili capa. Pam bola populárna tak sa niekto rozhodol, že s ňou natočí seriál a je jedno o čom, ako a s kým ďalším. Snaha o oblbnutie diváka dielom, ktoré ponúka nulovú zábavu a iba pohľad na silikony na moje prekvapenie vyšla a seriál si asi našiel publikum keďže bolo natočených viac ako 80 dielov. U mňa s odretými ušami za 1 hviezdičku. ()