Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zaměstnanec ambasády jisté nejmenované země sovětského bloku dospěje k rozhodnutí, že je mnohem příjemnější užívat si výdobytků kapitalistického systému a spojí se proto s londýnským gangsterem Harrym Walterem, který s jeho pomocí soudruhy oloupí o čtyři miliony liber ve stříbře. Oba muži mají ovšem tu smůlu, že dívka, která jejich setkání zprostředkovala, čirou náhodou sdílí byt s Doyleovou přítelkyní. A jakmile jednou profesionálové z CI5 chytí stopu, obvykle už ji nepustí. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hlavně díky tomu že má Doyle neposedného ptáka mají zanedlouho chlapci z CI5 opět práci. Tentokrát jde o krádež stříbra za čtyři mega…Kolik těch jejich přítelkyň se už nějak přimotalo do nějakého případu – už to za ty čtyři série nedokážu ani spočítat. Nicméně tady mě zaujala hlavně blonďatá spolubydlící – naivka, která má ale čuch na chlapy s nabitou prkenicí – přesto všechno se díky tomu tentokrát dostala do nepěkného průseru (inu každý svého štěstí strůjcem…). Další hodně průměrný díl… ()

pytlik... 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V přehledu herců chybí škoda 120. Škoda, že byli profesionálové tak dobří, přerušili zajímavý experiment, kolik stříbrných cihel tento typ auta uveze? Jeden z hlavních padouchů naložil do kufru  odhadem tak tunu a pořád ještě nebyl u konce a škodovka se na pérech neprohla ani o milimetr. ()

vecnaAmbra 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tá naivná blondínka paktovala tak s kriminálnikom Harrym, zamestnancom ambasády Josephom a zdá sa, že nemala problém flirtovať ani s Doylom, pričom ten bol aktuálne s jej spolubydliacou. Doylovi je Joseph podozrivý ešte skôr ako vôbec niečo vykonal a aj blondínka je hystericky domýšľava, bez toho aby mala ujasnenú predstavu o tom čo sa vlastne stalo. Taktiež trocha dlho trvalo, kým vôbec prišlo k zamýšľanej akcii a Bodie a Doyle medzitým riešia nejaké vedľajšie sledovačky ako tá mŕtva vo vani. Cowley prichytí Josepha priamo pri čine, ale tak ako to vo svete bohatých a vplyvných býva, ani tento vysokopostavený zamestnanec, ani mocný kriminálnik nie sú potrestaní celkom adekvátne. Za mňa táto časť skôr podpriemer. ()

Reklama

Reklama